Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tartom feleslegesnek...

Csak én tartom feleslegesnek a nőnapot?

Figyelt kérdés

Egyes nők meg vannak bolondulva hogy: "Úr isten nő nap van alig várom, hogy a pasik ma mit fognak nekem csinálni." Vegyünk nekik ajándékot egész nap úgy kell velük bánni mint egy császárnőkkel, ezen a napon mindent a férfiak csináljanak ők kímélve vannak stb. Azok a férfiak akik belemennek és tényleg bevállalnak mindent az ő kedvük érdekében azokat nagyon imádják és igazi férfinak kezelik. Viszont akik nem azokat meg krtizálják, hogy mekkora taplók a férfiak nem is törődnek velük, nincs is igazi önérzésük nem is igazi férfiak.

Számomra ez erőltetett dolog. Aki akarja az lepje meg a nőket saját maga. Ha én most nem akarok a nők kedvében járni akkor egy semmire kellő, érzéketlen, nem igazi férfi lennék? Hagyjuk már!

Lehet régen tényleg volt értéke a nőnapnak, de azóta már nem. Nem a középkorban élünk nincsenek elnyomva a nők, egyenlőség van a nemek között. Szerintem ez egy diszkriminatív nap. Ennyi erővel ha van nőnap akkor legyen férfi nap is. Vagy ne legyen semmi.



2023. márc. 8. 08:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
12%
Én is feleslegesnek tartom, pedig nő vagyok. Ez olyan álságos dolog. Egy Anyák napja vagy egy születésnap nem annyira.
2023. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan az a legnagyobb baj, amit a 9- es ír.

Hogy lehet ilyet mondani.

Pont hogy azért butaság a nőnap, mert igazából mind a 365 napnak a nőkről kéne szólni.

A nőnek minden nap kedveskedni kell valamivel. Nem kell mindjárt hatalmas anyagiakra gondolni. Valami kis apróság, egy kis kedveskedés minden nap kell, mert nélkülük nullák vagyunk.

Nő nélkül egy férfi csak egy hatalmas nagy szarkupac.

Egy nagy semmi. Egy nagy nulla.

Sok férfi csodálkozik, hogy elválik tőle a nő, meg megcsalja meg ilyesmi.

Hát hogy a fenébe ne. Amelyik nő nem kapja meg a megfelelő figyelmet, az keres valakit, akitől megkapja.

Ez ilyen egyszerű. Akinek csak ez az egy nap szól a párjáról, és az is csak eröltetve, az szégyelje el magát.

Mélységesen szégyelje el magát.

Ne csodálkozzon, hogy a nő nem fogja őt kiszolgálni. Nem is érdemli meg.

2023. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Senior Séf ***** válasza:
93%

Én nem sajnálom a nőktől ezt a napot, és ezt a kicsinyke figyelmességet. Valójában sokkal többet érdemelnének. Akár (f-)elismerjük ezt, akár nem, mi, férfiak voltaképpen sehol sem lennénk a női nem nélkül. Egy férfi mindig a nő figyelmére, elismerésére vágyik. Ez a vágy hoz létre jószerivel mindent. Azt szoktam mondani, ha Bill Gates jóképűbb legény lett volna, a világ ma szegényebb lenne egy Microsofttal. Van persze árnyoldala is, hiszen háborúk robbantak ki földrészek lettek letarolva egy férfi nagyzási hóbortja miatt, de ezt most ne feszegessük, mert eredendően jó dolog ez az elismerésre vágyás.

Én tollahullott öreg csókaként szeretem, tisztelem a nőket. Nem tudnám nem szeretni őket. Valami meghalna bennem az irántuk való szeretetem nélkül. És ők ezt meg is hálálták. Bármit adtam nekik, valami mást, valami többet kaptam vissza. Ha pénzt adtam, értéket teremtettek belőle. Ha a házamat adtam, otthonná varázsolták. Ha a spermámat adtam, gyerekkel ajándékoztak meg.

Szóval lehet pfujjogni, de az én életemet széppé tették, és ezért nem lehetek elég hálás.

2023. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

13.

Teljesen egyetértek veled, ezt a 12 es hozzászólásomban ki is fejtettem.

Én most sajnos nemtudtam virágot ajándékozni senkinek, és ez nagyon bánt, de talán majd jövőre.

2023. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy alkalom, ahol könnyebben örömet szerezhetsz a körülötted élőknek. Erre nem gondoltál még?
2023. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 TappancsMancs ***** válasza:

12/ "Pont hogy azért butaság a nőnap, mert igazából mind a 365 napnak a nőkről kéne szólni. A nőnek minden nap kedveskedni kell valamivel."


Ez okés csak ez nem egy ünnepnapot takar. Nyilván a két nem jó viszonya jobb és kellemesebb mindkét nemnek is, és ez még az emberi kapcsolatokra is igaz úgy általában is. Szóval igen, érthető és hallottuk már az elméletet mindannyian, csak ez nem egy ünnepre igaz, hanem az életre úgy általában véve.


Ha azért fölösleges a nőnap, mert évi 365 nap kellene szóljon a nőkről, akkor ez igaz a férfiakra is és a férfiakról is évi 365 napnak kell szólnia. És akkor az 1956-os forradalom mártírjainak emléknapja is fölösleges, mert ők is megérdemlik az évi 365 napi megbecsülést. Akkor fölösleges lenne az államalapítás ünnepe is, mert na ná, hogy minden nap becsben tarthatnánk az államalapításunkat. Az aradi vértanúk is bőven megérdemelnék az évi 365 napot, és az anyák is, tehát az ismert elgondolás szerint az anyák napja is fölösleges. És a gyereknap is.


Az ünnep nem a bármikori és akár mindennapi megbecsülés helyett van és nem is zárja ki. Az ünnep még plusz kiemeli a mindennapok közül amit ünneplünk. Érted? Nem kizárja vagy helyettesíti, hanem még inkább előveszi. A nőnap nem jelenti azt, hogy egyébként ne kedveskednénk alkalomszerűen a nőknek.

2023. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%

16.

Igen, igazad van,teljesen meggyőztél.

Főleg az utolsó mondatod.

Szóljon minden nap a nőkről, de az az egy nap különösen nagy figyelmet igényel.

Nélkülük egy férfi csak egy nagy rakás szarkupac.

2023. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%
Séf bácsi, ezt szépen meegfogalmaztad.
2023. márc. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez rohejes... Miert faj felkoszonteni a noket nonapon? Miert problema oromet szerezni egy nonek egy szal viraggal? Nem ertem, ettol egy ferfi sem lesz kevesebb.

En pl nem gondolom, hogy ezen a napon csaszarnokent kellene engem kezelni, de tok jol esik a figyelmesseg. Sajnos a baratom sem erti a gesztus fogalmat, semmit nem kaptam es fel sem koszontott, nem mondom, hogy nem esett rosszul, de erre szamitottam. Viszont a Lidliben 3 szal viragot is kaptam a fiatalembertol, aki viragot osztott es hiaba neki ezert fizettek, nekem nagyon jol esett a kedvesseg, ahogy atadta. Szerintem ez senki szamara sem volt megalazo es amugy meg vettem magamnak egy csokor tulipant, ami jol peldazza, hogy hogyan mukodik ez a vilag manapsag: egy no mar maganak veszi a viragot, mert a ferfiak tobbsege ezt megalazo gesztusnak tartja... Ja amugy 900 Ft volt az a csokor, nem egy 8 ezer forintos rozsacsokorrol beszelunk.

2023. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19.

Teljesen igazad van. Ez nem a pénzről szól, hanem a figyelmességről.

A férfi tisztelete a párja felé.

A te párodat kikéne kötni egy fához meztelenül, és addig szúrkálni a testét gombostűvel, amíg megnem hal.

Minen nap, csak max 10 tűt kaphatna.

Így legalább jó sokáig tartana a szenvedés.

2023. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!