Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tartom feleslegesnek...

Csak én tartom feleslegesnek a nőnapot?

Figyelt kérdés

Egyes nők meg vannak bolondulva hogy: "Úr isten nő nap van alig várom, hogy a pasik ma mit fognak nekem csinálni." Vegyünk nekik ajándékot egész nap úgy kell velük bánni mint egy császárnőkkel, ezen a napon mindent a férfiak csináljanak ők kímélve vannak stb. Azok a férfiak akik belemennek és tényleg bevállalnak mindent az ő kedvük érdekében azokat nagyon imádják és igazi férfinak kezelik. Viszont akik nem azokat meg krtizálják, hogy mekkora taplók a férfiak nem is törődnek velük, nincs is igazi önérzésük nem is igazi férfiak.

Számomra ez erőltetett dolog. Aki akarja az lepje meg a nőket saját maga. Ha én most nem akarok a nők kedvében járni akkor egy semmire kellő, érzéketlen, nem igazi férfi lennék? Hagyjuk már!

Lehet régen tényleg volt értéke a nőnapnak, de azóta már nem. Nem a középkorban élünk nincsenek elnyomva a nők, egyenlőség van a nemek között. Szerintem ez egy diszkriminatív nap. Ennyi erővel ha van nőnap akkor legyen férfi nap is. Vagy ne legyen semmi.



2023. márc. 8. 08:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
33%

Na igen, a nőnap a figyelmesség, kedvesség megnyilvánulása, előtte való nap meg esetleg mással k.fél a pár mindkét tagja 😂.

Álszent, hazug dolognak tartom, tisztelni egymást, kedveskedni, stb... egy mondva csinált nap helyett, mint a nőnap, vagy valentin, a mindennapokban is lehet, néha virággal, vagy egyéb gesztussal.

2023. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Itt miről volt szó? Jézus.. Mik azok a hozzászólások, hogy a férfi nő nélkül egy szarkupac és hasonlók? Egyik nem sem lenne sehol a másik nélkül, ugyanúgy lehet sikeres valaki maga és párkapcsolatban is. Lehet tartani a nőnapot, mi tavaly vettünk is az osztályban a baráti körbe virágokat nekik, de idén már nem kaptak. Négy a tizenötre az arány, erre még ők voltak felháborodva meg pukkadoztak. Van egy nem valós férfi nap is, az április egy amit páran úgy könyvelnek el pluszban, a 15-ből egy lány hozott nekünk cukrot ami nyilván meglepett és jól is esett, de akkor idén mit pukkadoztak? Itt a nőnap már nem gesztus, hanem elvárás. Másik előttem szóló szidja a barátját mert nem kapott semmit, a másik meg írja rá, hogy kötözzék ki és szurkálják meg? Mi a fasz kérdem én. Régen értékesebb és fontosabb volt a nőnap, akkor az emberek is máshogyan álltak egymáshoz, de kérdem én, ki tartja meg a férfi napot? Melyik nő ad valamit bármelyik férfinak? De hát kiharcolt némi egyenjogúság van, vagy odafigyelésre és gesztusokra ez nem vonatkozik? Vagy hurcoljunk meg minden nőt aki nem ad valamit novemberben? Még mindig mi a fasz ez a sok random hozzáállás, értem én nem istenitesről van szó, vagyis ezen a kommenteket kívül máshol, de minek ennyire ráfeszülni? Az iskolában szünetben szaladtak venni virágok a női tanároknak, mert jaj mit fognak szólni. Mi ez ha nem elvárás? Személy szerint adok egy virágot anyukámnak, meg amikor volt kapcsolatom neki, de tőlem ne várogasson el senki semmit, ha meg még felháborodik, mert nem dobok ki rá ezreket hogy elhervadjon a virág nem is érdekel tovább a személy. Ha kap-kap és boldog, ha nem akkor megyünk tovább. 2023
2023. ápr. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22.

Arany tesó.

Nem véletlen, hogy régebben nem volt férfi nap, és még most is sántít egy kicsit, ezt valjuk be.

A férfinak a nő, egy ajándék minden nap. /Na persze csak annak, akinek van, mert sajnos ez nem jár csak úgy alanyi jogon hipp-hopp./

Férfinap. Tök fölösleges. Aki mellett van nő az úgyis boldog, aki mellett nincs, annak egy nagy rakás szarkupac az élete.


Akinek van, annak minden nap férfinap, mert megtisztelte őt az élet azzal, hogy lehet mellette egy nő.

A nő varázsa, kisugárzása, iszonyatos energiája átjárja a lakás minden szegletét.

Ha belépek egy lakásba, azonnal megtudom állapítani, hogy van e női jelenlét, vagy totál egyedül él a fickó.

Ha nő van, akkor egész más a légkör.

Szinte izzik, szinte felrobban a légkör a boldogságtól.

Érted te ezt arany koma.

A férfinek minden nap férfi nap, ha nő lehet mellette.


A nő ma luxuscikk lett. Ki kell érdemelni, meg kell harcolni érte, kűzdeni kell érte, hálát kell adni az Istennek, ha egyálltalán szóba ál ma egy férfivel egy nő.

Na persze ha valaki nagyon szép, akkor nincs ezzel igazán probléma.

A nagyon szép férfiak még talán válogathatnak is.

Én picit azért irígykedem azokra a férfiakra akik nagyon szépek.

Sajnos kit hogy áldott meg az élet.

2023. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
22 vagyok, hát én azért nem tartom többnek a nőket magamtól, nem helyezem fölém, hogy nélküle senki vagyok és hasonlók. Jó lenne kapcsolat majd, de nélküle is boldogulok, ha meg olyan nők közül kéne válogatni akik csak külsőre vagy vagyonra mennek, akkor inkább kimaradok a buliból és nem leszek arany koma
2023. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!