Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arról Mi a véleményetek hogy...

Arról Mi a véleményetek hogy egy ismerősöm felhív azzal hogy végiggondolta régen hogyan viselkedett velem és személyesen szeretne felkeresni és bocsánatot kérni. Én pedig annyit válaszolok neki hogy tépj le egy sorszámot és áll be a sor végére...?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 08:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Arrogáns vagy.
2023. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ebben a kérdésben egy emberről van véleményem. Rólad.

Megérteni nem tudnád, így nem fejtem ki.

2023. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%
Leszarom.
2023. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne a vèlemènyed, ha ebben az esetben azt válaszolnám:"köszönöm, hogy beismered, hogy hogyan viselkedtèl velem, de ez anyira bántó volt, hogy nem tudok megbocsáltani. Ezèrt találkoznunk is felesleges lenne."

Lehet igazad volt, hogy règen 19 volt, de most te vagy egy hijján 20....

2023. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy láttad a Nevem Earl című sorozatot, és onnan ihletet kapva trollkodsz.

Meg az, hogy aki tényleg így tenne egy ilyen szituációban ( ami teljesen életszerűtlen), mint te, az nem írna ki ilyen kérdést, mert nem érdekelné hogy ismeretlenek mit gondolnak róla.

Ja, meg hogy "állj", és nem "áll".

2023. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A Mi-be mért nyem kötsz bele?
2023. márc. 9. 08:43
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
5# na most tanítottál nekem valamit... Azt gondoltam ez onnan jött, hogy az orvosi rendelőben, hivatalokban stb szoktak sorszámot húzni, ès beállni a sor vègère :)
2023. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Mert ő megtanult visszafelè is olvasni, mire eljutott oda, adigra kiszurta a saját szemèt....
2023. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
*ès igen, nálam is van 3 helyesírási hiba...
2023. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

"5# na most tanítottál nekem valamit... Azt gondoltam ez onnan jött, hogy az orvosi rendelőben, hivatalokban stb szoktak sorszámot húzni, ès beállni a sor vègère :)"

Nem a sorszám ötlete jött onnan, hanem az hogy valaki felhívja a régi ismerőseit akikkel valami rosszat tett a múltban, és jóvá akarja atr tenni.


"A Mi-be mért nyem kötsz bele?"

Amiért a többi hibádba sem kötöttem bele a megemlített egy kivételtől eltekintve. Nem az én szégyenem a tanulatlanságod.

2023. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!