Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arról Mi a véleményetek hogy...

Arról Mi a véleményetek hogy egy ismerősöm felhív azzal hogy végiggondolta régen hogyan viselkedett velem és személyesen szeretne felkeresni és bocsánatot kérni. Én pedig annyit válaszolok neki hogy tépj le egy sorszámot és áll be a sor végére...?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 08:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy gusztustalan jellem vagy. Ilyen arrogánsan hozzáállni valakihez, aki bocsánatot kérne, mert végre önkritikát gyakorolt és megbánta a hibáit, legalábbis taplóság.


Elhiszem, hogy komoly sebet ejtett és nem vagy köteles megbocsátani neki (a részleteket te tudod), de ezzel a viselkedéssel elveszítetted az erkölcsi fölényed.

2023. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
10# èn a "húzz egy sorszámot, ès állj be a sorba" tényleg nem tudtam, hogy volt egy film, amibe ez így benne volt.... Semmi negatívat nem akartam ezzel írni, elnézést ha rossz volt a fogalmazás...
2023. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"Semmi negatívat nem akartam ezzel írni, elnézést ha rossz volt a fogalmazás..."

Semmi gond. De mint írtam, nem a sorszámhúzás volt a sorozatban, hanem az utólagos bocsánatkérések.

[link]

2023. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Számhúzás is volt másik filmben
2023. márc. 9. 16:14
 15/28 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon arrogáns, és kicsinyes válasz, szerintem.

Megértem, hogy bántott téged az illető anno, ezzel a visszaszólással azonban magadról adtál egy nem túl jó képet neki.. Valóban nem vagy köteles megbocsájtani a múltbéli hibáiért, de ezt máshogy is a tudtára lehetett volna adni, nem hagyva, hogy az indulatok elragadjanak.

Ezzel szemben, aki hívott, időt és energiát fektetett abba, hogy megtalálja az elérhetőséged, fel is keresett, belátta a hibáját és kész lett volna szemtől-szemben (!) elnézést kérni és vállalni a felelősséget a tetteiért. Nagyon ritka az ilyen, főleg, aki ezt élőben merné elmondani.

2023. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ritka lenne akkor nem kéne sorszámot húsznia
2023. márc. 18. 18:11
 17/28 anonim ***** válasza:
49%

#15.

A Férjem nemrégen megtette, hogy írt egy régi ismerősének, ilyennel kapcsolatban. Ott sem reagált semmit a sértett, de arrogáns sem volt szerencsére.

🙂

2023. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a tolakodást
2023. ápr. 6. 18:20
 19/28 anonim ***** válasza:

Számodra tolakodás, hogy bocsánatot akar kérni? Ha így van, ne fogadd el! Csak akkor miért írtál ki kérdést, ha már tudod a választ?

#17.

2023. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Az a tolakodás ha nem húz sorszámot hanem a korábban jöttek elé akar kerülni
2023. ápr. 6. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!