Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valami bajom ha egyedül...

Lehet valami bajom ha egyedül nőkét most megyek az utcán boltba?

Figyelt kérdés

Ilyenkor vannak kint pszichopaták?

Vagy kóborkutyák?



2023. márc. 10. 04:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%
Tudja szösz, de mifelénk az utcán lévő emberek, hamarabb levideózzák az eseményeket, mint a segítségedre sietnek. Egyébként ha meghalsz, nem fogsz tudni felhívni senkit, még akkor sem, ha van családod.
2023. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
De nincs az utcan senki hajnalban.pár részeg csak meg zülledék
2023. márc. 10. 07:39
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem támad a kutya ok nelkul?

Egy teljesen kietlen bevasarlo parknàl mentem el, hozzám jött egy eb megszagolt, elkezdett bekattanni, aztán szaladt oda a többi is korbe lettem egyből véve kutyákkal! És mind kezdett "behülyülni!


Volt olyan is hogy mentem valakihez láncon volt a kutya megsimogattam, ő örömében körözött körülöttem de igy veletlen körbetekert a lánccal es nem tudtam megmozdulni se, fogoly lettem. Na az örömteli csaholásbol a kutya agya egyből átváltott! Ahogy megerezte hogy préda lettem elkezdett támadni ösztönből csak es nem tudatosan. Ha nem jön a gazdija szétszed azok után ugatott el akarz kapni szét akart tépni!

2023. márc. 10. 07:43
 14/24 anonim ***** válasza:
84%

Az nem támadás, hogy odamennek hozzád a kutyák. Csak játszani akartak.

Ha ennyire rettegsz mindentől, akkor valóban pszichológust kellene keresned.

2023. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Bakker már kaptak bele a lábamba. Jó kis "játék!.

Jött a többi is mint vadra. Kb 8 kutya termett hirtelen korulottem mert "játszani" akartak.

2023. márc. 10. 08:08
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nappal is vannak kutyák az utcán, úgyhogy emiatt hülyeség otthon maradni. De te döntöd el, hogy mit csinálsz.
2023. márc. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
De ejszaka egyedul préda vki nem nappal.
2023. márc. 10. 08:17
 18/24 anonim ***** válasza:
39%

Na, keresel pszichológust vagy ezt az életpályamodellt követed?

Mert akkor felesleges panaszkodni. A panaszkodó embernek minden megoldásra van egy problémája.

2023. márc. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"De ejszaka egyedul préda vki nem nappal"


Ha te prédaként tekintesz magadra bármikor is, az elég nagy baj.

2023. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
96%

"Volt olyan is hogy mentem valakihez láncon volt a kutya megsimogattam, ő örömében körözött körülöttem de igy veletlen körbetekert a lánccal es nem tudtam megmozdulni se, fogoly lettem. Na az örömteli csaholásbol a kutya agya egyből átváltott! Ahogy megerezte hogy préda lettem elkezdett támadni ösztönből csak es nem tudatosan. Ha nem jön a gazdija szétszed azok után ugatott el akarz kapni szét akart tépni!"


Neked be kéne költöznöd egy szanatóriumba, legalább fél évre, de komolyan, mert ez már súlyos, amit művelsz. 😟

2023. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!