Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valami bajom ha egyedül...

Lehet valami bajom ha egyedül nőkét most megyek az utcán boltba?

Figyelt kérdés

Ilyenkor vannak kint pszichopaták?

Vagy kóborkutyák?



2023. márc. 10. 04:36
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Komolyan átfordult a kutya támadásba es nem is lightosan, hanem izomból.
2023. márc. 10. 12:50
 22/24 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok.


Ismételten felajánlom a privát levelezés lehetőségét. (Max. telefonos együttgondolkodás.)


De jelenleg még Budapesthez vagyok "kötve" nem részletezendő okokból. Ha gondolod, írhatsz. Nem garantálok nagy eredményeket, de kis lépésekben esetleg juthatunk valamilyen eredményekre.


Meg tudom érteni a rettegésedet olyan szempontból, hogy eléggé megkérdőjelezhető a közbiztonság. (Sőt nincs is...)


Külföldön tartózkodsz? Esetleg ebben az országban élsz életvitel szerűen? Hány éves vagy?


Még az előző szövegdobozban "fémjelzett" kérdéseim is aktuálisak lennének... 3-as válaszoló voltam.

2023. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
23%
Semmi bajod nem lesz. Néha elkapnak megdugnak(remélhetőleg nem a kutyák), és mehetsz tovább.
2023. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
én pszichopataként akkor vagyok ilyenkor az utcán, ha megyek a hajnali vonattal vhova vagy ha megyek haza a diszkóból. amúgy lefekvéshez készülődöm v dolgozom home officeban :D
2023. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!