Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai fiatalok ?

Miért ilyenek a mai fiatalok ?

Figyelt kérdés

Éppen ma kérdeztem meg a nálam 7 évvel fiatalabb öcsémet, hogy a 18 év alatti és az ő korosztálya miért nevet ki mindenkit ?


Érdekes választ kaptam! Szerinte azért ahogyan öltözködnek, beszélnek, beszéd stílusa miatt, akkor a haj miatt, a másik ember ruhája miatt. Egyszóval a kiváltó ok lehet akármi.


Nem értem, hogy jönnek pont az ilyen láma fejű kis sza…osok ahhoz, hogy akárkit is kigúnyoljanak.


Ezek a gyerekek otthon nem kapnak nevelést ?


Vagy egyáltalán mit képzelnek magukról ?


Nem értem én ezt !



2023. márc. 12. 05:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Jajj maradj már, te nem ilyen voltál fiatalon?


Én azt nem értem, honnan jönnek az ilyen huszon-harminc éves sopánkodós boomerek. Úgy viselkedtek sokszor, mint öregapám 90 évesen.

2023. márc. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

#1, egyetértek. A kérdező öccse kamasz, ők meg ilyenek.

(Ettől még idegesítőek tudnak lenni, ezt belátom. De majd kinövik)

2023. márc. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Én meg az ilyen koraboomer gyászkeretektől kapok agyvérzést, mint a kérdező.
2023. márc. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mindenki ezzel jön hogy én milyen voltam fiatalon.


Hát elárulom, hogy nekem eszembe sem jutott egy embert se kinevetni azért ahogyan viselkedik vagy öltözködik!


Meg egyáltalán nem érdekelt más élte, elvoltam a sajátommal, nem hogy kinevessek akárkit is!

2023. márc. 12. 06:13
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

"Meg egyáltalán nem érdekelt más élte, "


Lehet, hogy akkor okosabb voltál, mint most, hisz most jelenleg mások életével foglalkozol.


Minden korosztálynak megvan a maga dilije. Te is biztos csináltál olyan dolgokat, amik kiverték az idősebbeknél a biztosítétok. Te se vagy szent.

2023. márc. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Nek kell velük foglalkozni,majd az élet helyreteszi őket.
2023. márc. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én nem is állítottam, hogy szent voltam, de akkor sem értem kinek van joga azon nevetni ha valaki elesik vagy ha felvesz egy tegyük fel kék sapkát ? Mi van ha az illető súlyos beteg ? Azért néz ki úgy ahogyan ?


Szóval ez azért szerintem nagyon gáz a tinik részéről!


De gondolom ez a neveltetésre is visszavezethető!

2023. márc. 12. 06:24
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Őszintén, miért foglalkozol velük? Talán téged is kinevetett az öcséd és a haverjai? Tedd túl magad rajta. A felnőtt világ még rosszabb, ha eddig nem tapasztaltam volna néha.
2023. márc. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Az én időmben ('90-es évek) is ez volt, sokan viselkedtek így: "pff de gáz", "nézdmámeg höhöhö", "nem nézem höhöhö", "hogy néz ki höhöhö", "milyen már höhöhö" stb.
2023. márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%

Ja, persze, biztosan ezt mondta az öcséd, Te kis boomer...


Egyébként ha olyan érett vagy, miért beszélsz ilyen stílusban egy egész korosztályról?

2023. márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!