Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai fiatalok?

Miért ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgozom és tapasztalom hogy sokan közülük nem tudják kifejezni magukat. Egyszerűen annyira butának tűnnek mármint néhányuk. Kérdezek valamir erre hmm, ahaa, meg morognak össze-vissza.


Ami pluszban elképesztő hogy kinevetik az embereket közben meg olyan ostobák.


Azt hiszik hogy ők a valakik mert márkás cipőben, ruhában bejönnek, és megjegyzem köszönés nélkül. Elképesztően buták.


Egyszerűen nem értem hogy lehetnek ilyen nagyképűek, meg tudatlanok a fiatalok.



2022. dec. 29. 12:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Azok a fiatalok, akikkel te találkozol és szerinted ilyenek. Nem mondanék erről többet, még azt hinnék, hogy ítélkezek. :)
2022. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12%
Látod, ez lett a következménye, hogy a sorkatonaságot eltörölték. Az egyik legnagyobb hiba volt, amit valaha a kormány elkövetett.
2022. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
A sorkatonaság igen hasznos volt. Feleslegesen elpazarolt év(ek). A legjobb időszakunkban mutatták be egy működésképtelen és alkalmatlan rendszer használhatatlanságát. Személyes jelenléttel.
2022. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%

Pont azért amiért a mai nyugdíjasok csak a kapálás, sorkatonaság és annyony/gyerekverés szavakat tudják ismételgetni.

Felsőbbrendűnek érzik magukat, akiknek még a seggüket is ke kellene nyalni "tisztelet" címszó alatt, közben meg odaböfögnek neked valamt s leállnak ordibálni, ha a Föld nem úgy forog, ahogy ők akarják...

2022. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

Engem is zavarnak a buta emberek, ezért választottam olyan szakot, ahol nem találkozom ilyenekkel, vagy lényegesen kevesebb van. Tudom ajánlani neked is.


Ezért az én ismeretségemben a fiatalok (18-25 évesek) egyetemisták, mellette komoly szellemi munkát végeznek, vannak produktív hobbijaik, kutatnak, beszélnek 2-3 nyelvet és még életképesek is. És nagyon sok ilyet ismerek.

2022. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
59%
Minden generáció ezt kérdezi, hogy az újabb generáció miért ilyen? Hát ez van, máshogy szocializálódtak, nekik amit nem telefonon nyomkodva kell csinálni ott már esetlenül mocorognak. Haverom 20 éves fia már attól hisztigörcsöt kap ha megrendelik a pizzát és neki kell kinyitni az ajtót meg odaadni a borravalót. Persze szerinte meg a boomer generáció az életképtelen mert nem értik meg mire jó a snapchat.
2022. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy érzem lenne mire nagyképűnek lennem.


Üdv, egy fiatal :)

2022. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
18%
Öreganyátok valogát.
2022. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

2


A sokatonágban intellektuális beszélgetések folytak és a szókincseteket is bővítették az irodalom által?

Nem a magasabb rangúak bakancsait mostátok, s megbűntettek, ha el akartátok mondani a véleményeteket vagy csak megszólaltatok?

2022. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Nálad mi okozza az önértékelési problémát?
2022. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!