Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire bunkók a mai...

Miért ennyire bunkók a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

Ültem a vonaton egy ilyen négyes ülésben, szemben velem egy kb 20 éves gyerek, meg a barátnője, mellettem meg volt egy hely.


Leült mellém egy idősebb néni, majd tényleg tök udvariasan megkérte a vele szemben ülő srácot illetve a barátnőjét, hogy valamelyikükkel helyet cserélhetne-e, mert jobban szeret meneiránnyal megegyezően ülni vagy hogy fogalmazzam. A srác meg csak odaböfögött egy flegma nem-et.


Ekkor megpróbáltam picit hatni a srácra én, de csak kiröhögött és visszadugta a fülhallgatóját.


Mennyibe tellett volna helyet cserélni valamelyiküknek?


2022. okt. 1. 17:12
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
14%
Nem is volt ilyen.
2022. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudtad? Ha idős vagy, akkor cseszheted... 😂 Én 33 vagyok, de a 9 évvel fiatalabb hülye gyerek kb mindig erre emlékeztetett. Nagyjából az volt minden erénye, hogy ő 24 éves (már, ha lehet ezt annak nevezni 😂).
2022. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Hat mindig is vannak es lesznek bunko fiatalok
2022. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem bunkók. Nem köteles helyet cserélni. Lehet, ő sem szeret menetiránnyal háttal ülni.
2022. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

nem köteles helyet cserélni, én is utálok menetiránnyal ellentétes utazni, de ha ott van hely, ott van hely

lehet a fiatal is utál

2022. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

hát utazok együtt a barátnőmmel és odajön valaki, hogy legyen már drága átülni máshova, mert neki szimpatikusabb az a hely, ahol én ülök

szerintem én sem biztos, hogy túlzottan kedves lennék.

2022. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Idősebb nénik azt hiszik, hogy a világnak hozzájuk kell alkalmazkodni.Hát nem !

Oda ul, ahol hely van.

2022. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzik magukat mindenre feljogosítva az idősek? A srác a barátnője mellett akart ülni, nem egy idegen mellett, kinek jut eszébe felállítani mert ő jobban szeret menetiránnyal megegyezően ülni.
2022. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Ettől még nem lesz bunkó minden mai fiatal. Amúgy egyedül a stílusa volt kifogásolható, azzal nincs gond, ha nem akart cserélni. Én is huszonéves vagyok, de nem szeretek háttal utazni, mert rosszul leszek tőle, ez nem korfüggő. Abban egyetértek, hogy udvariasabban is mondhatott volna nemet, de általánosítani ettől még nem kell. A néni meg kereshetett volna olyan szabad helyet, ami menetiránnyal megegyező, ha neki ez fontos ahelyett, hogy átültet másokat. Ha akarunk, ebbe is bele lehet kötni.
2022. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Miért te boldogan mosolyogva ülnél el a férjed mellől csak mert valaki a te helyedre akar ülni?

Én sem szeretek menetiránnyal ellentétesen utazni és ha én ültem le hamarabb, pláne ha a PÁROM MELLÉ akkor nem fogok elülni.



Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd miért van ennyi bunkó idős aki azt hiszi neki mindent lehet?

2022. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!