Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem aggasztóak,...

Csak szerintem aggasztóak, hogy szinte az összes népszerű youtuber (Paul Street/Azariah, Radics Peti, Dancsó Péter stb.) nárcisztikus?

Figyelt kérdés
Én azt sem értem, hogy lehet egyáltalán bárkinek is szimpatikus egy ilyen ember...

2023. márc. 12. 20:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*aggasztó
2023. márc. 12. 20:42
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Úgy látszik, a jelenkor divatszava a narcisztikus.


Dancsó jó videókat csinál, jól karikíroz embereket, jelenségeket, ezért népszerű. (A többit nem ismerem.)

2023. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlenül nárcisztikusak. Kezdjük ott, hogy aki ilyenből él meg (és ez igaz egyébként a színészekre, legyen az egy vidéki színház színésze, vagy nemzetközi filmcsillag), zenészekre stb. általában elmondható, hogy azért választanak polgári pálya helyett egy sokak szemében hobbit megélhetésükként, mert az önértékelésük abszolút a külvilágtól függ. Mert ugye ha minden kritikus meg minden néző utál, akkor nem mondhatod, hogy "de szerintem jó voltam", ellenben egy csomó más szakmával, mert kevésbé objektív a megítélés. Amit te nárcisztikusnak látsz, az igazából annyi, hogy növesztenek egy kis pajzsot, hogy a nagyon tróger, nagyon troll kritikát ne vegyék a szívükre és ne omoljanak össze, amikor alapból olyan emberek, akiknek az egész életük azon múlik, hogy mások mit gondolnak róluk.
2023. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Ez a mai magyar társadalomra is érvényes, ezt tükrözi vissza.
2023. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

"Dancsó jó videókat csinál, jól karikíroz embereket, jelenségeket, ezért népszerű."


Dancsó elképesztően primitív, unalmas és egysíkú lett az eredeti önmagához képest. Akik most találnak rá, azok el sem tudják képzelni, hogy régen mennyivel viccesebb és egyedi videói voltak. Aztán elkezdte ezt a kretén vonalat erőltetni. Az elején még egyértelmű volt, hogy ez csak szerepjáték a részéről, de olyan sokáig maradt rajta ez a szerep, hogy már el sem lehet dönteni lassan, hogy mi az igazság... Mindenesetre idegesítően ripacs.


De egyébként sajnos az összes kérdésben említett videóstól feláll a hátamon a szőr, viszont mindegyiknek volt egy korai, jó korszaka.

Szerintem az a baj, hogy régebben a legtöbb ember a videózást nem úgy kezdte el, hogy ő majd ebből fog élni. Ez nekik egy hobbi vagy poén volt, ami kinőtte magát és sajnos sokan úgy voltak vele, hogy ha a minőség rovására megy, akkor is f..sni fogják a videókat, mert így jön belőle pénz. Aztán ha elfogy a valódi mondanivaló, akkor jön az önfényezés meg a ripacskodás.

2023. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Mitől lenne pl. Radics nárcisztikus?
2023. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Hogy Radics nárcisztikus...meg az eszed tokja. xD
2023. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Radics nem nárcisztikus, csak nem bírja az idióta agyzsibbasztó embereket.
2023. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Dancsó tényleg viccesebb videókat gyártott.A mostani videókon nem nevetek már,de a régebbieken volt rá példa sokszor.Azariah szerintem tényleg nagyon érdemes videos volt és nem azt képviselte,hogy 0 tudással pofázott a témákról.Róla el lehetett mondani,hogy értelmes volt és különleges módon tudja kifejezni a tehetségét.A többiről nem tudok nyilatkozni,mert nem néztem őket.
2023. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy ilyen meló. Közvetlen érdeked, hogy visszatérő függővé manipulálj tömegeket, kénytelen vagy önmagad gonosz hirdetésévé válni.
2023. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!