Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem aggasztóak,...

Csak szerintem aggasztóak, hogy szinte az összes népszerű youtuber (Paul Street/Azariah, Radics Peti, Dancsó Péter stb.) nárcisztikus?

Figyelt kérdés
Én azt sem értem, hogy lehet egyáltalán bárkinek is szimpatikus egy ilyen ember...

2023. márc. 12. 20:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Lassan büntetni kéne a nárcisztikus szó használatát.
2023. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

Ahogy a 4-es is írta, az magyar társadalom 70-80%-a ilyen fölényeskedő átlag proletárokból áll, így nem meglepő, hogy az ilyen videósok jönnek be nekik.

Egy olyan országról beszélünk, ahol 13 éve a mostani kormány van, ahol Czibók-féle ember egy népszerű videós lehetett, vagy ahol a végtelenül egyszerű, de borzasztóan bunkó Bochkor az egyik legnépszerűbb műsorvezető még ma is.

Radics pl. szerintem egy teljesen átlagos képességű trash videós, semmi több. De egy gyári melósnak vagy árufelöltőnek elhiszem, hogy bejönnek a vér ciki szinkronparódiái.

2023. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Istenem, tanuljátok már meg a nárcisztikus szó jelentését!
2023. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%

Kétféle videós van:


Amelyiknél nem a pénz a mozgatórúgó, hanem már régóta videózik (már 2010 előtt is, amikor még nem adott a Youtube pénzt) azért csinálja, mert szereti, neki ez az élete, van valami nagy mondanivalója, az érdekes módon sokkal jobban viseli a kritikát, mint akiket csak a pénz vonzott a Youtube-ra (ennek lent meglesz a magyarázata).

Ezek a videósok úgy vannak a kritikákkal, hogy nem küzdenek ellenük, mert minek, aki szereti őket nézi, aki nem szereti, nem nézi.

Az az érdekes még, hogy ezeket a szívből videózó embereket eleve kevesebb kritika éri. Kivéve néhány botrányhőst.


A mai videósoknak megkockáztatom 90 százaléka csak a pénz miatt videózik (a monetizáció megjelenésével kezdtek tömegesen megjelenni ők is). Ha a Youtube nem kezdett volna el pénzt adni, soha nem kezdenek el videózni.

Ők átlagemberek, akik ugyanúgy zokon vesznek bármilyen kritikát, mint bárki más, de a pénz arra ösztönzi őket, hogy tovább csinálják. Mert ebből sokkal jobban élnek, mint bármi másból élhetnének.

De esetükben nem a személyiségük elsőssorban az oka annak, hogy nem viselik el a kritikákat, hanem az, hogy a kritikák miatt kevesebb lesz az új néző és így a bevétel.

Nem nárcisztikusak, hanem a kritikák rontják az üzletet. Ők azon vannak, hogy minél jobban terjedjenek, növekedjenek (=több bevétel), de ezt gátolják a kritikák. Nekik az az ideális, ha megsemmisíthetik az üzletet hátráltató kritikákat, ezért minden eszközzel küzdenek a kritikák ellen. A szponzorok sem annyira szeretik, ha az, akivel szerződnek, egyre több kritikát kap. Az mindegy, hogy egy kritika jogos, vagy nem, üzleti szempontból nekik mindegyik kritika káros. Még a legenyhébb, vagy a legjogosabb is.

2023. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11%
5# dancsónak ez a szakmája ha pl kivonják a forgalomból a belső égésű motoros autókat és lecserélik elektromosra és te autószerelőként nem értesz hozzájuk akkor nincs munkádnak értelme ugyan ez a yt már nincs igény arra amire a régi dancsó épült így át kell állnia
2023. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
84%
Kérdező, tisztázzuk: tudod, mit takar a "nárcisztikus" fogalom?
2023. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Akiből teljesen hiányzik a magamutogató hajlam, az nem megy el közszereplőnek.

Akikről így, mint mi is, idegenként vitatkozunk, egyáltalán ha ismerjük őket, azokban biztosan van nárcisztikus hajlam. Akiben nincs, annak a létéről a közvetlen környezetén kívül fogalma sincs senkinek, nem választ ilyen szakmát, ennélfogva nem is beszélgethenénk róluk.

2023. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%
Én a felsoroltak közül max csak Dancsó Peti szemében szoktam látni némi beképzeltséget, de amúgy nekem nincs bajom ővele sem. A többiek meg szerintem nagyon arik.
2023. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!