Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szokásom mindig az...

Miért szokásom mindig az arcomat, számat, orromat megérinteni (testbeszéd)?

Figyelt kérdés

Elvileg testbeszédileg akkor van ilyen, mikor valaki hazudik vagy elhallgat valamit.

Azóta megfigyeltem, nem szoktam akkor hazudni. (Meg amúgy se nagyon.)

Akkor miért csinálom.

Az egyetlen, amit akkor megfigyelek, hoyg zavarban vagyok, szorongok, de az még nem magyarázná, mert akkor akkor is zavarban vagyok/szorongok mikor nem érintem meg az arcom.


Miért lehet?


2023. márc. 13. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

"Az egyetlen, amit akkor megfigyelek, hoyg zavarban vagyok, szorongok, de az még nem magyarázná, mert akkor akkor is zavarban vagyok/szorongok mikor nem érintem meg az arcom."


De ne legyél már ennyire buta. Ez nem azt jelenti, hogy mint egy robot, mindig ugyanaz a mozdulatsort hajtod végre, ha az adott érzelmet éled át.

2023. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A jellemző gyakoris hozzászólás...


Megtalálja a pontot, hol tudja nyilvánosan hülyének nézni, meg degradálni a kérdezőt, és még le is írja, hogy élvezkedjen rajta, hogy Ő VOLT AZ, aki kimutatta azt az orbitális hülyeséget.


A kérdésre meg nem válaszol.


Az valahogy kimarad. De hát minek, ha nem az volt a cél?

Remélem 1-es, most jobban érzed magad.


A jövőben szerintem ne legyél ennyire buta, hogy ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor nem írsz választ.

2023. márc. 14. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én például azt vettem észre, hogy sokszor megérintettem a nyakamat, ha feltettek egy kérdést, amire nem tudtam a választ, és emiatt zavarnan voltam. Valahol azt olvastam, hogy ez egy ösztönös reakció, gondolom a tied kapcsán is erről van szó
2023. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!