Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szóval akkor honnan is kéne...

Szóval akkor honnan is kéne tudnom?

Figyelt kérdés

Honnan dönthetem el, ki vagyok? Mármint... Nem tudom, megvannak-e a különböző személyiségtesztek(pl mbti)... De tudjuk, hogy nem az határozza meg az embert leginkább, hogy mi a négy jegyű betűkombinációja(mármint részben)... Igazából minden rajtad áll... Ha jólesik lehetsz bunkó, lehetsz kedves, lehetsz extrovertáltabb, visszahúzódóbb... De ha mindenki ilyen képlékeny... Honnan is lehet tudni, hogy ki vagy? Mármint xy. Ez tény. Meg nyilván van családod-valami szinten-... És egyfajta múltod... Érdeklődési köreid... De az határozza meg a személyiséemet, hogy szeretek írni? Vagy gitározni? Most... Most ezt nem értem... Kérlek valaki segítene kiigazodni ezen a káoszon? Vagy tényleg skatulyázzam be magamat ezekbe és éljek úgy? És ha minden nap más emberként ébrednék fel? És ha mindenki ilyen könnyen tud változni, akkor igazából honnan tudod mi az ami őszinte? :(

(Egy ENFP, ha bárkinek is mondd valamit, de kezdem úgy érezni időpocséklás mindez:( )

Köszönöm a segíséget előre is... Nagyon :) <3



2023. márc. 14. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De mi a kérdés?
2023. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Túl kicsapongó? :/

Annyi lenne, hogy milyen szempontok alapján tudhatom, hogy ki vagyok igazán? Honnan érzem, hogy megtaláltam magamat, mert most csak elveszettséget érzek...

2023. márc. 14. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Egy folyamatosan változó lény vagy, ha ez segít.

Nem kell minden kérdésre választ találni.

De vannak egyébként jó önismereti csoportok, ahol jobban meg lehet ismerni önmagad és másokat is.

2023. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A személyiségtípusokat felejtsd el, semmilyen tudományos valóságalapja nincs, teljes fikció, kb. mint a horoszkópos ezotéria (nem egy bolygó mondja meg, hogy milyen ember vagy, a napi horoszkóphoz randomgenerátorral készült általánosító közhelyeket cserélgetnek).

[link]

2023. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Fantasy világokban elő szokott kerülni, hogy minden teremtménynek van egy igazi neve ami általában az ősi, mágikus nyelven van és aki ezt a nevet tudja, hatalommal bír a név gazdája fölött. Ez a név pontosan leírja az adott teremtményt, aki a nevet ismeri, a teremtményt ismeri.


NA!

Ez a valóságban nincs így:D Nincs olyan jelkód ami pontosan leírna egy teremtményt. Még egy állatot hagyján, de egy embert semmiképpen.


Szóval ki vagy te?

Az az ember vagy, aki ebben és ebben a helyzetben így és így reagált. Aki abban és abban a vitában erre vagy arra az oldalra állt. Aki ezt vagy azt a konfliktust így vagy úgy oldotta meg.


Nem véletlenül mondják, hogy a tettei alapján ítélhető meg az ember. A jellemed nem elméletben létezik, hanem gyakorlatban. A tetteid, döntéseid alapján vagy behatárolható személy, ezek fognak keretet adni neked.


éééés igen, 25 éves kor alatt kevesek életében elég kézzelfogható ez a dolog, mert idő amíg eleget tapasztalsz ahhoz, hogy kitapasztald önmagadat.


Otthon ülve nem fogod megismerni magadat.

2023. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A személyiséged.

A megnevezhetetlen egység, amit magadnak nevezel.


Meditálj többet.

2023. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a környezetedben levő embereket, hogy hogy látnak téged.
2023. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy, kik, vagyunk, születéskor dől el. Isten ránkruház egy feladatot, amit teljesítenünk kell. (Máté 39-12)

Az/azok, akik meghallják a Szót, egész életükben a szent célt szolgálhatják. Ez csak azon múlik, hogy nyitott vagy-e a Rád ruházott küldetésre. Ennyi.

2023. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!