Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit választanál? Adnak százmil...

Képernyőkép kérdése:

Mit választanál? Adnak százmillió forintot egyszer vagy elmondják hogyan keress annyit évente napi 8 óra becsületes megtanulható biztonságos szóval normális munkával?

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 17:53
A kérdező szavazást indított:
százmillió forintot egyszer ajandekba
évente napi 8 óra munkaval
48 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

A 100 millat hamar el lehet kolteni.

Viszont evente 100 az kb vegtelen penz.

Csak a lustak es bolondok valasztanak az elsot.

2023. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell lepontozni az egyest? A kérdésre válaszolt max van aki mást választana...
2023. márc. 4. 18:04
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Én lusta vagyok.

A 100 millából csinálnék egy céget és dolgozzanak benne mások napi 8 órát.

2023. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
16%

#2

Azért lett az #1-es lepontozva, mert 100 millió évente egyáltalán nem nagy pénz ahhoz képest, amit lehetne. Főként a "végtelen pénz" szó miatt lett lepontozva.

Szóval nem a véleményével volt gond, hanem a 2.sorával.

2023. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
1-es,mivel 8órával nem lehet milliókat keresni.
2023. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

egyáltalán nem nagy pénz ahhoz képest, amit lehetne

A #1 vagyok.

Kiemelem a -lehetne- szot.

Lehetsz ugyes vagy szerencses, es a 100 milliobol 100 milliard lesz. De mint sok lottonyertes mar bebizonyitotta, inkabb nem lessz. Akit nem tanitottak meg hogyan kell banni a penzel, azokbol sokan elbuktak, es ugyanolyan csorok maradtak, max par evig elvoltak mint marci a hevesen.

Ahhoz kepest az eves szinten garantalt 100 milla boven eleg a gondtalan minosegi elethez. Jo, jo, inflacio, mas tema.

De biztos en vagyok a hulye hogy eleg a hetkoznapi gondtalan elet, es nem akarok napiszinten mas-mas yahton bulizni es pezsgovel huzni le a wc-t is.

2023. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

#5

Milyen milliók??!

Ha egy évben kerek 100 millát keres és nem szökőév, akkor az órabére: ~34 245 Ft.

2023. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván a 8 orás munkát választanám, és fizetnék valakinek 100 ezret havonta, hogy elvégezze helyettem. :)))
2023. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ mi az a munka. Annak nem látom értelmét, hogy bármilyen jól is fizet, abban kelljen dolgoznom évtizedeket akár. A jelenlegi karrierem mellett 1x100M is olyan pályára rakná az életem, amivel elégedett lehetnék
2023. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Ami becsületes és biztonságos az azt jelenti, hogy létminimum.
2023. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!