Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy ne idegesitsen...

Mit tegyek hogy ne idegesitsen az ha írkálnak a barátaim vagy ha felhívnak ?

Figyelt kérdés
Itthonról dolgozok ès mindig elfoglalt vagyok . De nagyon idegesit hogy egèsz nap írkálnak rohadtul nem vagyok rá kíváncsi. Nèha vissza szoktam írni hogy ne sèrtsem meg az embereket de szívem szerint hetekig nem írnèk vissza senkinek sem . De azt sem szeretnèm hogy ne legyenek barátaim . Meg rendesen szorongásaim vannak főleg ha felhív valaki . Minden egyes nap azon agyalok ès szorongok hogy jaj mikor hívnak fel ès mit mondjak mièrt nem vettem fel . Már bele bolondulok ebbe . Nem tudom mit tegyek , amint mondtam nem akarom hogy ne legyenek barátaim . De soha nincs időm

2023. márc. 15. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rögtön ugrani. Pár hét alatt majd megszokják a barátok, hogy te órák, esetleg napok múlva szoktál reagálni. Az ember legyen tisztességes önmagával szemben is.
2023. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én szívesen cserélnék veled mert engem meg az idegesít hogy soha nem ír senki ha írok nekik akkor se
2023. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát mondd meg nekik, hogy ettől eddig dolgozol, utána írjanak. Nem ártana neked egy pszichológus, hogy kiderítsétek, hogy most akkor hogy is vagy az emberekkel. Lehet, hogy nem a megfelelő emberek vesznek körül, és akkor azok nem barátok. Ha zavarnak, és csak azért tűrnéd meg őket, hogy ne legyél egyedül, akkor nem ők a neked való barátok.
2023. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Régen én is vágytam a társaságra de valamiért mégis az őrületbe kergettek. minden nap találkozni kellett velük, a végén meguntam és megszakítottam velük a kapcsolatot. azóta tökéletesen elvagyok egyedül
2023. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Miért kell a vegletekbe esni mindig? Lenémítod a telefonod, aztán hagy keressenek. Majd amikor időd/kedved lesz beszélsz velük. De ez nem jelenti azt, hogy meg kene szakítani velük a kapcsolatot. Kifogásokat sem kell keresni: dolgozol, nem érsz rá mindig.
2023. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Én csak azt nem értem, hogy a barátaid hogy érnek rá ennyire. Ők nem dolgoznak?
2023. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!