Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit dolgozhat ma egy 60 év...

Mit dolgozhat ma egy 60 év feletti ember még normálisan?

Figyelt kérdés
mi az a munkakör amit ennyi évtől felfele is lehet végezni akár.Azért kérdezem mert én pl rakodómunkás vagyok és a testem már most ki van el sem tudom képzelni mit fogok csinálni majd 60éves koromban!😂de ha irodista se lennék hogy megélem a 60at de 60evesen irodistanak lenni nem túl nagy öröm,de talán azt meg eltudja végezni az ember feltéve ha addig meg egyben van az egészsége!

#munka fáradtság test kimerülés
2023. márc. 15. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Ismerősöm évtizedek óta a saját cégét vezeti, 72 éves, és köszöni szépen, jól megvan.
2023. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szerinted inkább melyik jellemző ennek az országnak a népességére?
2023. márc. 15. 18:57
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Biztonsági őr például telephelyen, kórházban portásként. Vagy sofőrként. Van jogsid?
2023. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Lehet kormánytanácsadó, miniszter, magyarság kutató intézet elnöke, kőbánya tulajdonos stb. (bár a "normálisan" szó jelen esetben nehezen értelmezhető).
2023. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
4-es. Hú de sötét vagy.🤣🤣🤣 Rakodómunkásból kormánytanácsadó, meg miniszter??Gondolom a kérdező arra világított rá hogy 60 évesen hogy 60 évesen hogy fog cipekedni amikor már most se túl jó az egészsége. Ha lenne 1-2 diplomája nem tenne fel ilyen kérdéseket...
2023. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk a suliban évek óta nyugdíjas portásbácsik vannak.
2023. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5#os úgy általánosságban kérdeztem rá a témára mert érdekeltek a válaszok.Nem azt hogy belőlem legyen,vagy mi legyen, csak leírtam a saját tapasztalatom
2023. márc. 15. 19:34
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Aha, általánosságban, mert érdekel... azért kötöttél bele azonnal a (valós) válaszomba. Nincs azzal gond, ha azt akarod hallani, hogy jaj, de sz@r az élet, de akkor úgy tett fel a kérdést, mert én azt hittem, tényleg valós válaszokat vársz. #1-es voltam
2023. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

mivan?milyen kötekedés?Egy kérdést tettem fel.

Érdekes ki hogy közelíti meg a dolgokat.

2023. márc. 15. 19:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Irodatakarító. A fizetés nem valami sok, de annyira nem is rossz, nyugdíj kiegészítésnek nem utolsó, főleg, hogy egyáltalán nem kell megszakadni.
2023. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!