Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok magatoknak programok...

Szoktatok magatoknak programokat szervezni egyedül hétvégén vagy akàr hétközben is?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egyedül nem nagyon, max. barátaimmal. Inkább hétvégén, de ha jó idő van, belefér egy hétköznapi is
2023. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%
Igen, pl veszek pár sört és megiszogatom este a gép előtt egyedül
2023. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen,most indulok egyedül
2023. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as szuper!😀

Hova indulsz? Nekem is tervbe van a kozeli varosba a bevasarlokozpont

2023. márc. 18. 09:24
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, kora délután megyek a plázába egyedül. Veszek kaját, ha van valami jó film beülök a moziba, aztán veszek némi csokit.
2023. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Igen, pl. ha van valami kiállítás vagy sokszor csak elmegyek pl. könyvesboltba szétnézni, antikvárium- vagy turi túrára egyedül. Klasszikus koncertekre is jártam régebben egyedül de már sajnos nem jó az időpont, amikor szokott lenni. Hétköznap be vagyok táblázva reggeltől estig de hétvégén simán.
2023. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 madi111 ***** válasza:
Én biciklizni szoktam. A városon kívül, lehetőleg olyan helyeken, amerre nincsenek emberek. Ehhez mondjuk nem kell szervezés, csak gondolok egyet és indulok.
2023. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmegyek csak úgy felfedezni egy-egy járat útvonalát; van 1-1 hely, ahova szeretek elmenni, mert jó hely. Van, hogy 1-1 étel miatt keresek fel helyeket. Régebben többet mentem, ma már nem annyira.
2023. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy óra múlva megyek egyedül moziba.

Holnap meg egyedül fogok elmenni Balatonfüredre. Sétálni egyet a parton.

2023. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!