Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire szerettek egyedül...

Mennyire szerettek egyedül programokat csinálni, egyedül eljárni ide-oda?

Figyelt kérdés
Például étterembe, strandra, moziba, múzeumba, kirándulni, stb. Én szoktam egyedül is menni ilyen helyekre, mert sokszor nincs senki, akit el tudnék hívni. Csak az zavar, hogy ilyen helyeken szinte mindig csak olyan embereket látok, akik másokkal (családok/barátok) vannak. És ez olyan rossz érzés. Ha több szingli embert látnék ilyen helyen, akkor én is szívesebben mennék. Ti mennyire tudjátok elképzelni, hogy egyedül mentek el ilyen helyekre?

2023. márc. 12. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Én csak kirándulni járok egyedül, vagyis a kutyáimmal. A többit nekem fura lenne egyedül csinálni.
2023. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhová egyedül járok, ha tehetem. Nincs ebben semmi furcsa. Nem is érdekel senkit, hogy egy idegen ember hová megy és kivel (vagy ki nélkül).
2023. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Maximum kerékpározás, de egyéb más programra sem egyedül, sem közösen másokkal nem megyek.
2023. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Semennyire, egyedül inkább a gép előtt ülök. Megfelelő társaság hiányában ugye nincs más.
2023. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kirándulni és szórakozni is szeretek egyedül, nem érdekelnek a többiek és kifejezetten élvezem, hogy olyankor nem kell senkihez alkalmazkodni.
2023. márc. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Strandra martozni, koncertre, biciklizni, turazni elmegyek egyedül. De van h nehezen veszem rá magam. Tarsasaggal nyilvan jobb lenne. De ha nincs kivel, akkor elmegyek egyedül, mertbjobb mint otthon ülni.

Moziba pl viszont mar tarsasaggal megyek.

2023. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Mikor legelőször ültem be valahova enni valamit egyedül, az fura volt. Aztán gyorsan rájöttem, hogy valószínűleg senkit nem érdekel és nem is volt mitől félni. Sokan mennek ide-oda egyedül, valószínűleg nekem eddig csak azért nem tűnt fel mert másra figyeltem. Múzeumba, moziba is voltam már egyedül, tényleg senki nem azzal töltötte az idejét, hogy engem figyeljen. Egy kávét is simán meg lehet inni egyedül. Ha épp nem ér rá senki, vagy nem érdekel senkit az adott program, vagy nincs kivel elmenni, ne várj másra, csak azért mert egyedül cikinek érzed. Idővel ez az érzés elmúlik mert rájössz, hogy nem volt mitől tartani.
2023. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Strandra, cukrászdába mentem eddig egyedül, de tervezem a színházat, miután egy nagyon fura kolléganőmmel mentem el legutóbb és többször éreztem azt, hogy egyedül is jobb lenne, mint vele, mert annyira öregasszonyos, holott csak 42 éves, de olyan, mintha 70 lenne.
2023. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Néha elmegyek valami gyorsétterembe, vagy elmegyek vásárolni Pestre és ennyi, megelégszem ezzel. Leginkább otthon vagyok, nem tudok kimozdulni mivel a 2019-es hullám miatt az akkori iskolás hónapjaim otthon teltek, és hozzászoktam az otthonomhoz amitől el szeretnék szakadni de nem megy. Egyedül biztosan nem. Barátaim nincsenek, az utolsót másfél hónapja zártam ki az életemből, mivel sosem keresett meg én küzdöttem azért a barátságért. Nagyon nehéz szembenézni ezekkel a tényekkel, meg azzal hogy te jó ég lehet hogy mindig így lesz idős koromig csak dolgozni járok el majd haza és elszalasztom a lehetőséget arra hogy teljes és boldog életet éljek? Hogy legyenek barátaim, és számítsak valakinek ne csak egy név legyek..

19/F

2023. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!