Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok! Ti egyedül is...

Fiatalok! Ti egyedül is szerveztek magatoknak programokat, jártok nyaralni, kirándulni, bulizni?

Figyelt kérdés
A fiatal huszonéves korosztály érdekel, akiknek nincsen párkapcsolata és olyan barátja vagy családtagja, akivel együtt tudna eljárni ilyen helyekre. Én szeretnék elég sokféle dolgot kipróbálni, megnézni stb., de tök egyedül nem nagyon mertem eddig, most sem és igazából a környezetemben nem is nagyon látok erre példát. Kisebb dolgokkal próbálkoztam (pl. mozi, kávézó vagy valami egyszerű helyi program), de igazából nem tudom olyan jól érezni magam, ha nincsen hozzá társaságom. Ugye, azt szokták mondani, hogy az milyen hülyeség, hogy egyedül nem megy az ember sehová, miért ne lehetne, nem kell hozzá senki stb., de kíváncsi vagyok egyéni véleményekre is.
2020. jún. 3. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez mindig tök természetes volt, szeretek egyedül lenni és egyedül is ugyanúgy tudom élvezni a programokat, sőt van, amit jobban is szeretek egyedül. Van párom és vannak barátaim, ennek ellenére sokszor megyek egyedül pl. koncertre vagy elutazom egyedül valahová, elmegyek egyedül túrázni. Feltölt, teljesen más élmény, mint társaságban, de én ezt is igénylem.
2020. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Sose voltam egyedül, de ha lennék szerintem nem szerveznék magamnak ilyen magányos kirándulásokat. Elsőnek inkább csoporttal, aztán ha már kiismertem magam, akkor már lehet szívesebben indulnék el magamban.

Bulizni viszont soha nem mennék egyedül. Csak az ökör iszik magában :D

2020. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyeneket pont nem igazán szoktam csinálni de amúgy én is sokat vagyok egyedül. Most az teljesen normális ha elmész mondjuk egy hosszabb biciklitúrára egyedül, vagy éppen otthon töltöd a napot és olvasol. Akkor miért ne csinálhatnál akármi mást egyedül, ha maga a program tetszik? Mondjuk bulizni pont elég fura lenne egyedül, de akár egy koncert ami érdekel, vagy túrázás ezek szerintem teljesen jók.
2020. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár már nem vagyok "fiatal" mert elmúltam 30, de olyan 26 éves koromtól elkezdtem egyedül is "eljárni". És bánom, hogy nem tettem meg hamarabb. Mert így kimaradtam egy csomó élményből, hiszen ha már kiteszed a lábad a házból, akkor benne van, hogy "történik valami". És soha nem bántam meg ha elmentem valamerre, akár csak múzeum, akár másik város, akár túrázás.
2020. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Otthon én is elvagyok egyedül meg el szoktam menni biciklizni a környéken stb., nem arról van szó, viszont egy idő után ezt az ember már megunja, és beleposhad. Vagy legalábbis én ezzel így vagyok. Szívesen elmennék kirándulni, városnézésre, szívesen utaznék, koncertekre, bulikba, kempingezni stb., de egyedül sosem mertem és nem tudom, hogy érdemes-e egyáltalán. Egyrészt furcsa is, mármint én néha kellemetlenül éreztem magam egy tök átlagos napon is amikor csak mondjuk egyedül mentem el enni. Előbb-utóbb mindig előkerült a telefon, hogy beszélgessek a barátaimmal vagy netezzek, olvassak vagy valamit csináljak közben. Nem is vagyok olyan típus, aki pl. egy buli alkalmával csak úgy odamenne totál idegenekhez vagy ilyesmi, de egyedül meg mit csinál ott az ember. Nem is mindig a legbiztonságosabb mindenfelé kószálni egyedül. Úgyhogy mindig ezek a dilemmáim, mert vágyom az élményekre, tapasztalatra stb., de közben félek, hogy nem jól sülne el vagy nem tudnék mit kezdeni magammal egyedül vagy hasonlók. Csak így én is azt érzem, hogy kimaradok mindenből és nem csinálok soha semmit, nem látok semmit, nem történik velem semmi.
2020. jún. 3. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Szeretek egyedül lenni, és szükségem is van néha arra, hogy magam lehessek kicsit a gondolataimmal. Gyakran eljárok csavarogni a városba, vagy beülök a moziba egy filmre (nyilván nem a mostani időszakban), és az ilyenek borzasztó mód fel tudnak tölteni.

De a sokadik ilyennél már nagyon nyomasztó tud lenni, ha nincs velem senki, és olyankor szükségét érzem annak, hogy valamelyik barátommal hozzak össze egy közös programot. Hihetetlen mód fel tudja dobni a hangulatot, ha egy mozizás, koncertezés, vagy kávézás alkalmával van veled valaki, akivel ki tudjátok beszélni az addigi élményeket.

Szóval én ilyen téren próbálom megtalálni az egyensúlyt az életemben. Az egyedüllétet és a társaságot is nagyon szeretem.

2020. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tesom jart egyedul utazgatni pl lengyel varosba ahova senki nem akart menni vele es ott a hostelban ismerkedett, es aztan volt hogy veluk ment varost nezni. szerintem szornyu lehet:D de tobbszor is csinalta szoval neki tetszett. En max munka utan csavarogtam egy kicsit de egyedul ahhoz se sokaig volt kedvem pedig otthon is egyedul ultem helyette de ott konnyebben lekotottem a magany bevillanasait:p
2020. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindenhová egyedül megyek, ha csak tehetem. :D

Imádok egyedül lenni, isteni érzés szerintem. =)

Egyedül járok nyaralni, bulizni, sportolni, szórakozni, tanulni.

Nem hiányzik, hogy bárki is nyaggasson a társaságával engem, egyszerűen ilyen a természetem. =)

2020. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés foglalkoztat engem is! Egy ideje a legtöbb barátom már nagyon elfoglalt lett, szinte mind párkapcsolat miatt, és sokkal kevésbé érnek rá, én meg szívesen mennék ide-oda, de egyedül picit unalmas. Kipróbáltam néha (biciklizni, kirándulni menni egyedül) és a semminél amúgy jobb, de sokkal szebbek az olyan emlékeim, amikor ugyanilyen programokat 1-2 társsal csináltam végig. Buliba sose mentem egyedül, de egyszer táborba igen és jól sült el a dolog.
2020. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!