Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok olyan mondatokat...

Tudnátok olyan mondatokat mondani, ami nagyon sértőn érintett?

Figyelt kérdés
Olyan mondatokra, trágár szavak nélküli sértésekre gondolok, ami annyira sértő, vagy megalázó volt, hogy a saját létetek jogosultságát is megkérdőjeleztétek? Példát tudtok mondani? Előre is köszönöm.

2023. márc. 18. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem, én enm vagyok annyira labilis lelkileg, hogy bármilyen hülye megjegyzés miatt "a saját létem jogosultságát is megkérdőjeleztem" volna

A létjogosultságom nem mások véleményétöl függ, megvan az egészséges önbizalmam

2023. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Voltak ilyenek. Mindannyiszor olyan dolgokban kérdőjeleztek meg, amikben eléggé perfekt igyekeztem lenni és jól is csináltam. Rosszul viselem, ha a saját nagyítóm mellé még más is felnagyítja a hibáimat, szinte elvesznek mellette az érdemeim.
2023. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor anyám 20 évig azt mondogatta nekem, hogy életképtelen semmirekellő vagyok.

Amikor elköltöztem otthonról, csináltam 3 szakmát, meg egy nehéz egyetemen diplomát. Aztán lett egy saját házam. Anyámnak egy érettségije van csak, házat is csak 50 év után tudott venni, de természetesen hitelre, mert 5-10 millió forintot sem látott még egyben.


Most már nyilvánvaló, hogy anyukám a saját frusztrációját élte ki rajtam, de azért ezt gyerekként, kamaszként, fiatal felnőttként nagyon rossz volt 0-24 hallgatni.

Többször elgondolkodtam amíg otthon éltem, hogy akkor mi értelme léteznem, ha semmire sem vagyok jó, és a saját anyámnak sem szerzek boldogságot, miközben megtettem érte mindent...

2023. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

"Minek vagy?"

"Megbántam, hogy megszültelek!"


Ezek például régebben rosszul estek.

2023. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
"Te normális vagy?"
2023. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 madi111 ***** válasza:
100%

Ez nem a te szinted.


Ezt te úgysem engedheted meg magadnak.

2023. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Verbálisan, non verbálisan csak azok tudnak igazán bántani, akikben bízunk, valamilyen formában szeretetet érzünk irántuk.


Évekkel ezelőtt történt:

"Ilyen béna vagy?!" (ajtót kinyitni. odajött, és ő sem tudta kinyitni mert zárva volt, és nem beakadva, berozsdásodva a zár)

Nem reagáltam rá semmit, mert a mai napig szeretem az illetőt. Voltak még ennél sokkal de sokkal rosszabb, durvább szavak, de azokat nem szeretném publikussá tenni, hiába anonim az oldal. Nem érdekel.


Okoztam én is fájdalmat másoknak szavakkal, 2 ember elvesztését az életemből emiatt, akiket szerettem, szeretek a mai napig.

Ez az emlék valószínűleg örökre megmarad, és mindig bánni fogom. De törölni már nem tudom.


Nagy filozófus szöveget, nyalás dumát írok most:

Az idő állítólag minden érzelmi sebet begyógyít, de a heg ami utána marad, az soha nem gyógyul be teljesen, bármennyi idő is telik majd el.

Egy gyerekkori dolgot, szót, cselekedetet életem végéig bánni fogok.


29/F

2023. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a fejemhez vágták, hogy én mindenkit csak elmarok magamtól, nekem sose elég jó senki és jó lenne, ha lentebb adnék a magas elvárásaimból. Rosszul esett, mert minden szavuk igaz.
2023. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bálint6969 ***** válasza:
Ezt most azért kérdezed mert meg akarsz sérteni valakit?
2023. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!