Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony férfiak, ti nem...

Alacsony férfiak, ti nem szorongtok az emberek között az alacsonyságotok miatt?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy régen semmi bajom nem volt a magasságommal, de mostanában nagyon zavar.


27 éves vagyok, 175 cm magas vagyok, és bárhova megyek, az emberek nagy része (főleg a fiatalok) magasabbak nálam.

Nagyon kiábrándító tud lenni, amikor egy 15 éves srác vagy lány elmegy mellettem és kb. 180 centi magas vagy netán 185.


Múltkor középiskolás diákokkal utaztam, és eltörpöltem az összes mellett szinte, úgy éreztem magamat, mint egy fejlődésbe visszamaradt ember, szinte remegtem a buszon leszálláskor.


Ezek után már nem is merek menni sehova sem a munkahelyemen kívül, mert egyszerűen olyan szintű szorongást okoz ez nekem.

Amikor még én középiskolás voltam, akkor az osztályomban sok alacsonyabb fiú volt nálam, illetve velem egymagasak voltak, illetve alig volt 180 cm feletti volt az osztályomban.


Tehát szerintem az én magaságom nem átlagosnak számít, hanem kifejezetten alacsonynak, sajnos. Ez a magasság a mostani fiatal lányoknak az átlagmagassága.


2023. márc. 18. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

175 centisen te egyáltalán miért foglalkozol ezzel? Átlagmagas vagy, nem alacsony.

Én 167 centi vagyok 18 évesen, de engem mondjuk egyáltalán nem érdekel a dolog. Alapból is az a típus vagyok, akit nagyon nehéz megsérteni, és nem igazán érdekel mások véleménye. De ez nálad már beteges, hogy 27 évesen ezen agyalsz, hogy ki néz meg téged az átlagos magasságod miatt...


Visszatérve a kérdésre nem, nem szoktam emiatt szorongani. Mindig akad más értelmesebb dolog amin kattog az agyam minthogy: ,,jézusom, ő most magasabb nálam.!"

2023. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszodat, igen, lehet hogy beteges, én ezt nem tudom elfogadni magamban
2023. márc. 18. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

"én ezt nem tudom elfogadni magamban"


Fordulj pszichológushoz, hogy segítsen benne!


Nem ciki szakemberhez fordulni, meg nem macsóság kérdése. Én meg dadogtam és elmentem logopédushoz. Az a dolga, azért tanult, hogy segítsen!

2023. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
De szorongok, viszont én csak 163 centi vagyok.
2023. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Én 178 centi vagyok és még soha senki nem nevezett alacsonynak (én sem tartom magam annak). Ha egy 190 centis ember megáll mellettem, egyáltalán nem zavar: az én magasságom teljesen normális, az övé viszont a normális felett van. Nem hiszem, hogy ez neki bármiféle előnyt jelent, legfeljebb a kosarazásban, de azt meg sosem szerettem. Nyugi, a 175-180 centi a leggyakoribb magasság a férfiaknál.
2023. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.


Igazából azóta zavar ez az egész (kb. fél éve) mióta beleszerettem az egyik kolléganőmbe, és ő is olyan 175 cm körül lehet, sőt lehet hogy magasabb is nálam. Előtte nem is érdekelt...

2023. márc. 18. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Hívd el randira.
2023. márc. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kéne zavarjon, ha tudnád, hogy kizárólag a magasságod áll a bimbózó szerelem útjába.
2023. márc. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez középmagas,nem vagy alacsony.Én 170 cm alatt vagyok,ez már alacsony.Zavar,de úgysem lehet rajta változtatni.
2023. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nőlj fel és ne foglalkozz azzal amin nem tudsz változtatni.
2023. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!