Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miből kéne megállapítanom,...

Miből kéne megállapítanom, hogy “jó csaj” vagyok-e? Egy “jó csajjal” hogy viselkednek az emberek?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Miért, mi mást vársz? Adókedvezményt? Törzsvásárlói kártyát a Mayo Chixbe?


De amúgy hány éves vagy, hogy még mindig azt hiszed, van ilyen objektív kategória, hogy "jó csaj"?

2023. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy az.
2023. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%

"A férfiak mindig ezt szánják a legfőbb bóknak, nem? Ő olyan jófej csaj. Jófej Csajnak lenni azt jelenti, hogy dögös, okos, vicces nő vagyok, aki imádja a focit, a pókert, a disznó vicceket és a böfögést, aki videojátékokat játszik, olcsó sört iszik, imádja a szexet hármasban és análisan, és úgy tolja a szájába a hot dogokat és a hamburgereket, mintha a világ legnagyobb kulináris gruppenszexét élvezné, miközben valahogy tartja az XS-es méretet, mert a Jófej Csajok mindenekelőtt dögösek. Dögösek és megértőek. A Jófej Csajok sosem dühösek; ők csak szomorkásan, szeretettel mosolyognak, és hagyják, hogy a pasijuk azt tegyen, amit akar. Tessék, szarj a fejemre, engem nem zavar, én vagyok a Jófej Csaj.

A férfiak tényleg elhiszik, hogy ez a lány létezik. Talán az téveszti meg őket, hogy annyi nő hajlandó eljátszani, hogy ilyen."

2023. márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés felmerül - és nincs önértékelési problémád, akkor nem vagy az.
2023. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kiderült-e azóta?
máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!