Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szolgáltatást veszek...

Ha szolgáltatást veszek igénybe garantáltan becsapnak. Ez néha már nem katasztrófa, hanem röhejes. Hogyan tudnám megállapítani, hogy melyik tulajdonságom miatt rí le rólam, hogy velem ezt meg lehet tenni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 23. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
A kisugárzásod. Nem tudsz rajta változtatni.
2023. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos muszáj. Se pénzügyileg, sem egészséggel nem bírom
2023. febr. 23. 10:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szolgáltatásnál csaptak be?
2023. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit több részlet sokat segítene.
2023. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szolgáltatásnál csaptak be?


1es, már miért ne lehetne kisugárzáson változtatni?

2023. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ennyire kevés infó mellett tényleg nehéz érdemi választ adni.. Milyen szolgáltatás? Ez a fogalom annyira tág, annyi minden tartozik bele, hogy sokáig találgathatnánk róla. Az sem mindegy, hogy maszek, állami, magán a szolgáltató, illetve, hogy mennyire kényelmi szolgáltatásról van szó.

A tulajdonságot illetően pedig egy önreflexió segíthet sokat, akkor végig tudod magadban nézni, hogy mik azok, amik a kiváltó okok lehetnek, amiért így viselkednek veled. Nem ismerünk, szóval ezt a részt inkább magadban kell végigzongorázni.

2023. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Személyi igazolványt és jogosítványt akartam hosszabbíttatni. A 1818-on próbáltam időpontot foglalni. Az ügyintéző meggyőzött, hogy csináljam online. Kiderült, hogy csak a vezetői engedélyt lehet online csináltatni, mert a személyihez kell az ujjlenyomat is. Mire ez kiderült a délelöttömet már elkattogtattam.

Vettem egy kanapét. A héten már a lakásban kéne lennie. Én nem látom. Bementem megreklamálni. A képembe röhögött az ügyintéző, hogy a vállalt határidő után még 90 napjuk van átadni a terméket.

Vettem házat. 15 éve javítgatom, amit a kőművesek elnagyvonalúskodtak.

Autót többször vittem márkaszervizbe olajcserére (akkor még azt hittem, hogy a garancia ér valamit). Olajat egyszer sem cseréltek... (Azóta csak olyan helyre járok, ahol meg tudom nézni, hogy tényleg cserélik a szűrőket és az olajat)

A tetőm beázik. Saját kézzel nem tudom javítani. A "szakemberek", akik kijöttek jobb esetben nem rontottak a helyzeten. (Tavasszal a problémás részt saját kézzel teszem újra)

Most egy gyors szemelvény

2023. febr. 23. 18:41
 8/16 A kérdező kommentje:
Kimaradt: A környéken több fogorvosi rendelő van. Ha nekem időpontom volt és egy hölgy beesett, mindenhol vagy hátra soroltak (volt, hogy a 10 órás időpontommal elkezdtem délután egykor méltatlankodni és igen durva válaszokat kaptam. Előttem csak hölgyeket hívtak be), volt, hogy időpontra érkeztem, egy hölgy kijelentette, hogy az az időpont az övé és azonnal kaptam újat, egy hét múlvára.
2023. febr. 23. 18:44
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Ez a vergődés volt már a múlthéten is.
2023. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A kérdést, már pár formában feltettem, de nem a múlt héten. (Nem is az idén)
2023. febr. 23. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!