Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az izmos férfiakat valóban...

Az izmos férfiakat valóban komolyabban veszik mind a magánéletben, mind a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Nem a 180 centi 75 kiló kombinációra gondolok, hanem aki nem csupán szálkás, hanem nagy is.

2023. márc. 20. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Az állati létből eredeztethető: a nagyobb, erősebb iránt nagyobb tiszteletet éreznek az emberek. A nagyobbak többnyire könnyebben jutnak magasabb pozicióba és magasabb a fizetésük is. A kisebbek, alacsonyabbak ezt úgy ellensúlyozzák, hogy ott tesznek keresztbe, ahol tudnak, szakmailag megszégyenítik őket, bebizonyítják, hogy a magasabbak és erősebbek egyben a hülyébbek is.
2023. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Egy bölcs gyógynövèny kereskedő homeopátiás gyógyász nekem azt mondta..." Csak az lehet igazán hős,aki erős!" Ès aki izmos,az erős is. Nem îgy van? De nègyszem közt azt is mondta a bölcs gyógynövènyes. " Csak az lehet igazán hős,akinek a farka erős! Csak az az igazán hős! Ès attól erős. Egy igencsak jókèpű sármos izmos pasas,egy olyan munkahelyen 100%-ban előnyös ahól női vezetősèg van. Na vajon mièrt??? Nem nehèz ki találni. Ha azt mondják a tudás hatalom,ami igaz. Akkor a dugás is hatalom,nem? Ott ahol fèrfi vezetősèg van,egy olyan munka helyen tuti hogy a csini babák èpveznek előnyt. Logikus,nem? Mondjuk ahol Èn dolgozom ott Női ès Fèrfi vezetősèg van. Mondjuk nekem csak az a szerencsèm,hogy mindkèt nemnek kîvánatos vagyok!🥰🥰🥰🥰
2023. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2023. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#15

Te se igyál már ma többet.

2023. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

A 15 én leszek, de mindegy.


Szerintem egy férfi legyen jó erőss férgias megjelenésű, határozott.

Ez szinte minden nőnek imponál és bejön.

Nem kell izompacsirtának lenni, nem kell, hogy szétrepedjen rajta a póló, elég ha férfiasan erőss.

A nagyon elhízott, nagyon zsíros palikat a nők sem kedvelik, és a lötyi-pötyi nőket sem a férfiak.

2023. márc. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ShadowGanxter ***** válasza:
12-nek csak egy jó orvost tudok tanácsolni, amúgy nem feltétlen kell nagydarabnak lenned a tiszteletért, legyen saját, logikus véleményed és ne félj senki ellen felemelni a hangod, jó kiállásod legyen, magyarul.
2023. márc. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Számold meg hány nagy, és szállkás embert láttál. Itt bukott el a kérdés.

Aki pedig dagadt, azért nagy, az ne ossza már itt a hülyeséget.

2023. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!