Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha egyedül...

Mit csináljak, ha egyedül érzem magam így is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy más összetenné a kezét, ha az én helyzetemben lenne, tehát nem panaszkodni szeretnék.


Magánéletben, a hobbimban és az egyetemen is megvan a saját külön társaságom, szerencsére vannak gyerekkori és útközben megismert barátaim több is akikre mindig mindenben számíthatok. Sok társasági programra is járok hála az égnek.


Ezzel nincs és nem is volt gond. Viszont lassan felnőttem, meg mindenki más körülöttem, párjaink lettek és egyre jobban egyedül érzem magam még így is, hogy tényleg tudom, hogy nincs olyan hét, hogy ne lenne valami találka vagy program.


Amint vége egy beszélgetésnek, találkának, társasági eseménynek üresség lesz rajtam és teljesen egyedül érzem magam. Motiválatlan leszek és nincs kedvem semmihez még akkor is ha tudom hogy belátható időn belül úgy is lesz hasonló.


Erre mi a gyógyszer, mi a gyógymód? Mi ez a jelenség egyáltalán?


2023. márc. 20. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egyedül élsz, valószínűleg már élettársra vágysz, akivel megoszthatod a mindennapjaid, estéd, összes gondolatod, terved, vágyad.
2023. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!