Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül érzem magam, unatkozok...

Egyedül érzem magam, unatkozok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim de van h igy is egyedul erzem magam. Most mar mindegyik baratnomnek van pasija igy nekik megvan a sajat programjuk. Ilyenkor nem tudok mit csinalni egyszeruen csak maga yosnak erzem magam es felek h a nyaram is igy fog telni semmittevessel h itthon fekszem:/

Tudnátok segiteni? Volt vki ilyen helyzetben?

Elore is koszonom a valaszokat

16/L



2018. máj. 5. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pasizz te is. Vagy olvass, tanulj (akár mást is, mnt az iskolában)
2018. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Most én is unom magam, eldöntöttem hogy 2020 nyaráig egy játékot sem próbálok ki mert olyan érzésem van mintha nem változna semmi a játékokban ezért várok két évet és akkor majd rácsodálkozhatok újra, addig viszont csak itthon agonizálok, már unalmamban rajzolgattam, meg youtuboztam, de ezeket elég hamar megunom és csak itt vergődök :D
2018. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki. Sétálj, gördeszkázz, biciklizz, menj úszni. Vagy menj át a nagyidhoz és segíts neki valamiben, csinálj önként házimunkát, rendezd át a szobádat, nézd át a ruhatáradat és vadássz ötletekre, hogy mit mivel tudnál kombinálni.
2018. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
16 éves vagy. szerintem melozz.
2018. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
nézzétek a snooker VB-t Eurosport2!!
2018. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ismerős a helyzet, nekem a legtöbb nyaram így telt. Néha mentem vidéki rokonokhoz, meg táborba, az jó volt, de emlékszem a végtelen nyári unalomra, amikor csak ettem, vagy róttam a lakótelepi utcákat fel alá. Minden osztálytársam vagy barátom nyaralt, vagy máshol volt.

Már 47 éves vagyok, és így visszatekintve, egyvalamire jó volt az unatkozás: megtudtam, mi az, amit szeretek, mi az, ami leköt, és átélhetem a "flow" élményt. Annyira menekültem az unalom elől, hogy találtam elfoglaltságot: az olvasást, a rajzolást, az írást. Hellyel közzel most a rajzolásból élek, az olvasás és az írás a mai napig a hobbim. Volt olyan nyaram, amikor minden héten sütiket sütöttem, amíg a szüleim dolgoztak.

Nem azt akarom tanácsolni, hogy olvass te is. A mai fiatalok már mások, nem biztos, hogy az olvasás lekötne. De hagyd magad elmerülni az unalomban, mert jönni fog valami, amit szeretni fogsz, ami az egész életedben el fog kísérni. Ma már visszasírom az "időtlen" nyarakat, amikor azt sem tudtam, milyen nap van, hétköznap, vagy hétvége. A lakótelepi játszótéren ücsörögve eltöltött délelőttöket, a sütisütést egyedül, az erkélyen elolvasott rengeteg indián regényt, az MTV-t, és azt, hogy augusztus végén már alig vártam az iskolakezdést.

Szóval röviden: az egyedüllét nem mindig jelent magányt, és a sok szabadidő sem feltétlenül egyenlő az unalommal.

2018. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat johetnek meg:)

Es kedves elso valaszolo probalnék en os baratot szerezni de nem tudok honnan hiába vagyok benne egy fiu-lany tarsasagba nincs senki onnan meg a nagyreszuk kapcsolatban is van

Mast tarsasagot nem tudom hol talalhatnek vagy hova jarjak el

Olvasni is elkezdtem mostanabn valamennyire segitett de azt is meguntam sajnos:(

2018. máj. 5. 17:05
 8/13 anonim ***** válasza:

akkor sorozatok

a jégkorong vb is most megy nem csak a snooker

2018. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mádár0218 ***** válasza:
31%

Én voltam és vagyok is ilyen helyzetben, én elfoglalom magam, gaming, sorozat nézés, meg jelenleg cosplay készítés.


Beszélgess neten, keress új barátokat, járt el házibulikba.


Ha nagyon unatkozol beszélgethetünk ha gondolod.

2018. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Épp ilyen helyzetben vagyok.Lenne rengeteg ötletem, egyedi bútor készítése például,csak kéne apukám 1 hónapig kb mert nem tudok egyedül elindulni.A tenisz nekem bevált,edzéseken sok új embert ismerek meg és ki szoktam járni pár emberrel párosozni,ami mindig szerelemmel kapcsolatos beszélgetésekbe torkollik.1-2 év múlva majd a következő parlamenti választáskor meg csak úgy fun-ból veszünk haverommal plakátokat az MKKP-től és azokat ragasztgatjuk:DD

Ha szeretnél írj,akkor már egyikőnk sem unatkozna

15/F

2018. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!