Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül érzem magam, barátaim...

Egyedül érzem magam, barátaim ellenem fordultak mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az elmúlt félévben a legtöbb barátom ellenem fordult vagy eltávolodott tőlem.Ismerkedni lányokkal alig tudok mert nincs elég önbizalmam.Miért van ez?Miért nem akarja senki a barátságomat?

2022. máj. 11. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell velük törődni...kapcsolódj ki játszál valamivel, nézz filmet, sorozatot, igyál, egyél, tépj be vagy valami....aztán menj el csajozni valahova ha annyira kell csaj. Ne roskadj magadba mert annál rosszabb lesz, egyébként meg sok sikerélmény kéne ahhoz hogy jó önbizalmad legyen.


De nézd meg milyen szép az idő...lassan jön a nyár, minden probléma megoldódik, csak el kell járnod erre-arra.

2022. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj szerezni új barátokat.
2022. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barim és életem szerelme ugrott két hónapja . Úgy dolgoztam fel h identitást adtam a fájdalmamnak és a haragomnak. Azokon töltöm ki akik megérdemlik.
2022. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!