Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legrosszabb tulajdonságot...

Mi a legrosszabb tulajdonságotok illetve jellemzőtök?

Figyelt kérdés
Bármi ami zavar magatokban

2023. márc. 20. 23:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Irigység, kóros önbizalomhiány
2023. márc. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%
Én vagyok én, igyekszem javítgatni magam, miért mondjak magamról rosszat? Megteszik azt mások.
2023. márc. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon buta vagyok és szörnyűek a szociális képességeim
2023. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Metionin ***** válasza:
62%

Önző vagyok de ez igazából nem zavar. Inkább valljam be magamnak, minthogy bevállaljak olyan dolgokat, amiket a hátam közepére sem kívánok, csak azért, hogy mások cukinak meg önzetlennek lássanak.

Illetve nem szeretek másokról gondoskodni, nem vagyok tutujgatós típus, nem igazán mutatok ki ilyen módon szeretetet, amiért már sokan megszóltak, hogy biztos nem is szeretem pl. a páromat, mert nem nyalom ki a seggét otthon. Hát bocs, helyettem sem csinál meg senki semmit.

2023. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon merev vagyok.
2023. márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Érzéketlen vagyokk, alig mutatok ki érzelmeket, lelkiismeretes vagyok, mindenért hibáztatom önmagamat, türelmetlen vagyok másokkal, idő kell nekem, hogy valamit is megcsináljak, többször ellenőrzök sokmindent.
2023. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Durva túlgondolás, önbizalomhiány, illetve hajlamos vagyok a legrosszabbat feltételezni másokról, így hamar téves következtetéseket tudok levonni.
2023. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kóros érdektelenség (gyerekkoromban megszoktam, hogy semmit nem osztottak meg velem, mert legkisebb gyerek lévén "nem rám tartozott", ezért mostanra megszoktam, hogy nem is kérdezek már semmit, nem érdekel ki hogy van/mit csinál/hogy megy az élete).


Kóros figyelemzavar -nem tudok egy könyvet elolvasni, vagy egy filmet végignézni anelkül, hogy a telefonomat ne kezdeném el nyomogni.


Lustaság, motiválatlanság, halogatás, erős hajlam depresszióra.


Kicsit rendetlen vagyok.


Éléggé magamnak való vagyok. Vannak barátaim, de egyedül is jól elvagyok, ritkán kerülök társas szituációkba.


Néha elfelejtek visszaírni. :/


Cserébe viszont van pár jó tulajdonságom, amit szeretek. Pld egyáltalán nem érdekelnek a materiális dolgok és elég bőkezű vagyok, nem sajnálom a pénzt senkitől + bármilyen csekélységnek tudok örülni. Ha egy tollat vagy egy pár zoknit kapok születésnapomra, azzal is elégedett vagyok. :D


Mivel eléggé közömbös/ flegmatikus temperamentumom van, így ebből adódóan kevésbé is vagyok előítéletes, kb nem tartok semmit cikinek. Ha azt mondanád, hogy 30 éves felnőtt pasiként my little pony-t nézel és rózsaszín csillámponis plüssökkel alszol, azért se ítélnélek el. :D Kivéve ha azt mondod, hogy p*dofil vagy, vagy nőket/férfiakat erőszakolsz stb. Azt mondjuk nem pártolom, de na...érted. :D


Nem tudok sokáig haragot tartani. Vagy kedvellek vagy közömbös vagy szamomra, de a gyűlölet túl sok energiát vesz igénybe. :)

2023. márc. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szociális skillek teljes hiánya
2023. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Lusta vagyok és sokszor ingadozik a hangulatom.
márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!