Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek olyan gondolatokka...

Mit kezdjek olyan gondolatokkal, amik arra ösztönöznek, hogy menjek el és soha ne térjek haza?

Figyelt kérdés
Amikor otthon vagyok és megölelek valakit, az az érzésem, hogy képmutató féreg vagyok.

2023. márc. 21. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz elmenni?
2023. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fogd a cuccod és menj.

Én is mennék, ha mernék

2023. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Menj el a g e c i b e
2023. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Naa😔
2023. márc. 22. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Kiírja, a kérdést, hogy menjen-e, a válaszra meg privátozik, hogy nem is az itteni vélemények érdeklik...


"Az üzenet szövege:

Köszönöm szépen a válaszod. Nagyon megnyugtató. De az a baj, hogy nem az internetre kellene támaszkodnom, hanem szembenézni a tényekkel, a lehetőségekkel.."

2023. márc. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De érdekel! Csak fáj a szívem. Mar tobbszor kértem tanácsot, es nem tudom az eletemben megvslositani
2023. márc. 23. 09:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Hiába minden. Vesztettem. Most is azt hiszik, nekem ez a helyzet tűrhető..Amikor nem az. Nem jó a helyzetem.
2023. márc. 23. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!