Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El mondjam anyámnak hogy drog...

El mondjam anyámnak hogy drog függő vagyok?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátnőm azóta…tehát fél éve. Nyugtatóból heti 1 doboz…500 mg-os fájdalom csillapító napi 2. Ez mellet füvezek kb a hét minden napján de leginkább hétvégén haverokkal…néha valami komolyabb cucc is be ugrik.


De elegem van…semmi nem motivál már csak akkor vagyok működő képes ha teljesen kilövöm magam mindennap. Anyám áll hozzam a legközelebb és nem tudom el e mondjam neki ezeket…azt látja rajtam hogy amúgy el vagyok…barátaim is vannak de hat én már nem is tudom. Sokszor nagyon jó kedvem van…de legtöbbször csak sovargok valami keményebb cucc után..már barátnő sem kell mert nem érzek érzelmileg semmit


2023. márc. 23. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha szeretnél változtatni, akkor igen, mondd el neki.

Először persze ki fog akadni, de ha elmondod, hogy azért mondtad el, hogy segítséget kérj, valószínűleg fog segíteni

Egyedül piszok nehéz lesz ebből kijönnöd. De igazából egyáltalán nem muszáj egyedül csinálnod:)

2023. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha válltoztatni akarsz és jó a kapcsolatod anyukáddal, akkor mond el és remélhetőleg segít és tudja helyén kezelni a dolgot.
2023. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
voltegyszer.com
2023. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Milyen anyád van? Jófej, megértő, segítőkész?

Mert ha elmondod neki, és csak túl kontrolláló lesz, meg erőszakos, meg lecsesz, meg paranoiás, meg fél, meg hibáztat, akkor totál felesleges. Kevés ember állna hozzád szeretettel, hogy jaj, mi a baj, mit érzel, miért csinálod, hogy legyen szerinted. Szóval nagyon óvatosan, mert utána a seggedbe lesz ÖRÖKRE.

2023. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha egy szakítás miatt rászoktál a drogra mi lesz később? Elég gyenge jellemre vall...
2023. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Addig meg nem olyan durva mig nem szivsz napi 2-3 cigit hosszabb tavon es inditasz minden nap gyorssal h el tudd kezdeni a napot... A doboz nyugtato az azert nem piti, bar nemtudjuk milyen, hany mgs, mekkora kiszereles. En azt tanacsolom tapasztalatbol, hogy most hagyd abba mert kesobb joval nehezebb lesz. Igy ugyis csak ugyanilyen csaj maradna meg meletted, ha egyaltalan van meg motivaciod csajozni meg barmit csinalni..
2023. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most is be vagyok szívva és nyugtatózva stb…amúgy igen gyorsal meg egy KV általában a napi reggeli…elég nagy baj van már. Anyám orvos amúgy mármint főnővér…azon is gondolkodtam hogy be fektettem magam…és amúgy igen nagyon jó amúgy a kapcsolatunk. De ha ezt tudná…
2023. márc. 23. 19:39
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Legalább nem húztad le magaddal azt a szegény lányt.
2023. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Le lehet azt rakni magadtol is. 1 hetig nemnagyon alszol majd, izzadni fogsz es idegbajos leszel.. aztan jobblesz. Fel ev meg nemsok.. (10+ev🙄)
2023. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképp mondd el neki.Ő majd segít és rehabra kell menni,mert ez már nem csak olyan szintű függőség,hogy havonta elszívok pár füves cigit.
2023. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!