Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy pasi.Olyan àlom. Csak...

Van egy pasi.Olyan àlom. Csak egy bajom lenne vele: állítólag drogozik.Úgy tudom rendszeresen fűvezik, ès nèha csinál màst is(szpîd,kokain?).Ezt majdnem biztosra tudom. Mit tegyek? Tudjam meg vhogy 100%-ra, ès,ha igaz haggyam?Vagy ennyi belefer?24/L

Figyelt kérdés

Olyan àlom. Legalább is.Legalabbis nekem. Nem ismerem, csak párszor láttam itt-ott.

Kìvülről: Olyan 33 èves,kb;180cm,75kg,sportos,kockás has,barna haj, kèk szem, karakteres arc,szép bőr, colgate mosoly.Jo a megjelenés Állítólag tök èrtelmes, èrdekes.



2022. szept. 7. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Elnézve a helyesírásod, szerintem neked pont megteszi.

Napi telepi proli gondok..

2022. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
70%
Majd meséld el, milyen volt vele dugni,így leíràs alapjàn én is nagyo alàfeküdnék!
2022. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
😂😂
2022. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Vedd fel a döglött tengericsillag pózt, feküdj alá
2022. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Troll
2022. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Manapsag nagy sokan drogoznak az is akirol nem gondolnad, nem nagy ugy. Semmivel se jobb ha pial valaki. A fu meg am se nagy dolog a legtobb helyen legalis
2022. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Egy kis keménydrog-függőség nem a világ.

Mindenképp ess teherbe tőle - azzal biztos megfogod, lehet el is vesz feleségül.

Szerintem gyönyörű életetek lesz, sok sikert.

2022. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne is próbáld megismerni, menj és mond neki hogy lökjön beléd egy puját
2022. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Miért éppen a kokain? Megvannak rá okaim. Amúgy, tiszta romantikus a történet. Aztán, ez csak fokozódni fog.🤭😆
2022. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

Jelentsd fel a picsába.

Ha elvitték, akkor sáros, nem kár érte.

Ha másnap kiengedték, akkor negatív tesztet produkált, tiszta a pálya.

Báér szerintem akiről ennyire köztudott, az egyértelműen cuccozik és meg is érdemli, hogy bukjon.

2022. szept. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!