Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik az úgymond " kolàs orr"?

Létezik az úgymond " kolàs orr"?

Figyelt kérdés

Értsd: megfigyeltem,h aki vmifèle cuccot szív orrba( kokain,sp,etc.) huzamosabb ideig, annak az orr kicsit jobbra/ vagy balra hajlik. Tudom, tudom, h az ember szültese óta nem teljen szimmetrikus. Létezik, h több év drog használat ilyenfajta elváltozást okoz az ember orrában?

Extra kérdés: Ha igen= Ha tehát kicsit jobbra hajlik az orrom alapba, ès sokáig a balba szívom, akkor egy idő után szimmetrikus lesz? :)



2022. okt. 11. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orrsövényferdülést okozhat a cucc. És nem, ami elferdült, az nem lesz hipp-hopp újra egyenes.
2022. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Belül marja szét. Vérzik meg állandóan sebek vannak rajta. Főleg a kokaintól.
2022. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem..
2022. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem tudom jól írtam e (szét vagyok). A kólától (vagy más drogtól) nm ferdül el az orr. Viszont ha valaki kólát szív az keményen odavág. A másik a 4-mec - de abból extra nagy adagokat kell szívni. A kólánál már kicsibe is bevérezhet az orr. Viszont kívülről kb semmi nem látszik.
2022. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kokain-orr egy létező fogalom, rákereshetsz nyugodtan, viszont ez nem a kokainfüggők orrának oldalirányba való mozdulását jelenti, hanem belül az orrnyálkahártya teljesen tönkremegy és egy idő után szó szerint kilyukad. Súlyos függőknél az egész orr eldeformálódik emiatt.
2022. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Lehet igazad van #5 de itt nem sokan használják nazális. Hamar át lehet váltani intravénás fogyasztásra vagy crackre mert árba olcsóbb. Magyarba nincs ideje (pénze) az embernek hogy tönkremenjen a nyálka hártya (az min5-10 év).
2022. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!