Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha egy lány...

Mit tegyek, ha egy lány látszólag semmi ok miatt teljesen bekattant?

Figyelt kérdés
Már 5. alkalommal tilt le, és úgy döntöttem, hogy ennyi elég volt, ez is több, mint amit kellett volna létrehoznom miatta... Próbáltam megkérdezni mi van, de csak letilt... 10 hónapja ismerem, sajnos személyesen nem tudok találkozni vele most, és még így sosem viselkedett velem, én, személy szerint próbálok rájönni, hogy mit tettem, de nem értem. Még ha pár hete ismerném, megérteném, de 10 hónapja ismerem, vele voltam, amikor depressziós volt, vele voltam, mikor majdnem megölte magát, és nem értem, hogy mi a baja. Én tényleg mindig mellette álltam...
2023. márc. 24. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

téged sem az eszedért szeretnék.

első tiltás után otthagytam volna a francba

2023. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha valakit 10 hónapja ismersz, azt nem fogod egy tiltás után elengedni, főleg, ha nem hagytad meghalni.
2023. márc. 24. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Már ne haragudj, de nekem van eszem, a tiltás is válasz.

Velem senki ne játszadozzon.

2023. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Toxikus kettyós. Te meg lúzer szimp. Ennek mindig ez a vége.
2023. márc. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos igazuk van. Aki tiltogat, azzal nem éri meg foglalkozni. Semmilyen körülmények között.
2023. márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Gyerekes ez a tiltogatás. Így akarja felhívni magára a figyelmed, de nem kell vele foglalkozni. Valószínű megsértődött valami online tevékenységen vagy annak hiányán, nem írtál stb.

Vannak ezek az öngyilkossággal zsarolók, nagyon toxikusak nem szabad velük leállni.

2023. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kizcar ***** válasza:
100%

Ez olyan mint amikor veszekedésbe kerülsz valakivel, és egyikőtök vagy mindkettőtök látni se akarja egymást. Ilyenkor a másikat jobb békén hagyni, újra kapcsolatot próbálni létesíteni csak az után érdemes, amikor lecsillapodnak a dolgok. Hagyd békén egy darabig.

A várakozáson kívül nem tudsz tenni semmit ilyen esetben. Zaklatásnak, piszkálásnak értelmezheti - ami a kapcsolatotokon csak ront, ha ezt nem veszed figyelembe.

Te se csípnéd ha nem hagyna békén valaki, amikor nem szeretnél beszélni azzal a másikkal.

Valami baja biztos lehet. Gondolom akkora, hogy nincs rád energiája.

Viszont ha komolyan öngyilkos gyanús lehet, beszélj valamelyik hozzátartozójával, vagy olyannal akit érdekel a sorsa és akivel még tart kontaktot.

2023. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem a te felelősséged hogy mit csinál. Engedd el.
2023. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"vele voltam, amikor depressziós volt, vele voltam, mikor majdnem megölte magát, és nem értem, hogy mi a baja"


Lehet ez a baj. Elég nagy gondok vannak vele, de nem érted mi baja.

Nem akarod elengedni, te tudod milyen okokból, de megérné elmélkedni kicsit ezen. Mi értelme egy olyan emberi kapcsolatnak, ahol a felek nem tudnak kapcsolódni?

2023. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!