Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha nektek látszólag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nektek látszólag bejön egy lány egy házibuliban, akkor utána miért nem írtok neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nos ugye voltam egy házibuliban és ott kaptam jeleket egy sráctól (akit akkor ismertem meg) hogy bejövök neki, de nem kavartunk, és utána még mikor "futólag" összetalálkoztunk tök jól elvoltunk, egyszer flört is belecsúszott ebbe a beszélgetésbe még sem ír. Érdekelne a véleményetek és az is szerintetek mit tudnák tenni ha azt szeretném elérni ő írjon rám és ne én rá.

2020. okt. 17. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól tart, hogy te nem szereted, és gondolom nem akar tolakodó lenni.
2020. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:
61%

1.: Igen a házibulin bepróbálkozó csávók ezen aggódnak nekem is ilyen emlékeim vannak a házibulikról... ja várj nem. :D


Kérdező: Ha érdekel akkor írj rá, semmivel nem vagy előrébb attól, hogy ő ír rád. Ígyis-úgyis mindkettőtöknek energiát kell feccölni az ismerkedésbe meg egy kapcsolatba is szóval édes m1 ki kezdeményez, főleg hogy ő amúgy már megtette.

2020. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak szórakozott veled. Hagyd.
2020. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alkoholtól merészebb volt valószínűleg, te is írhatsz neki
2020. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!