Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok és még soha sem volt párkapcsolatom. Nem is érdeklődtek utánam látszólag soha a srácok. Nem vagyok külsőre visszataszító, átlagos inkább, viszont eléggé zárkózott természet vagyok, de úgy gondolom, hogy nem az az oka. De akkor mi?

Figyelt kérdés
Miért van ez?

2023. jan. 17. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
A zárkózott természet. Az azért rohadtul nehéz dió ám. Miért kuzdene egy fiú egy zárkózott természetű lánnyal, ha ott van egy másik, nyitott, kedves, életvidám csaj?
2023. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem jelzel semmit, igy nem tudnak felfigyelni rad.

Azt fogjak gondolni, hogy nem vagy nyitott az ismerkedesre

2023. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezert féle oka lehet, de én is a zárkózottságra tippelnék.
2023. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Mindig a lány kezdeményez azáltal, hogy elérhetővé, vonzóvá teszi magát. A férfiak ezt megérzik és reagálnak. A zárkózottsággal sokszor együtt jár az, hogy elrejted a testedet stb. és így nem tudnak megkívánni. Először külsőre kell, hogy tetszél nekik és akkor akarnak majd megismerni.
2023. jan. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi különös. Ne a jött ment hóbort párkapcsolatot várd és keresd, hanem várd meg amíg a munkahelyen, vagy egy normális társkeresőn érdeklődni kezd irántad valaki a közelből. Vagy ha nem munkahelyen vagy társkeresőn akarsz tanulni, akkor menny el bulizni egyet, vagy megy el szingli bulikra, ott biztos találsz.
2023. jan. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Az az oka, hogy még nem ismerkedtél meg velem :)


Egyébként mai világban párkapcsolat... Nehéz dolog összehozni (egy normálisat)

2023. jan. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális, legalábbis én is ebben a helyzetben vagyok 18 évesen. Ahogy a többiek is mondták nem könnyű megtalálni a párodat, ami utánna hosszútávú lesz. Ha meg nem akarsz várni (rövidtávút keresel) menj el bulizni (bár ez zárkózottság miatt nehéz).


Esetleg segítséget kérhetnél a barátnőidtől ( ha tudsz ), hogy például segítsenek többet kimozdulni..


Sok sikert!

2023. jan. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen biztos, hogy a zárkózottság miatt van.

A másik, hogy nyilván te se fogod a jeleket. Lehet, hogy van érdeklődő, csak nem veszed észre.

2023. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Zárkózott = nem akar se beszélgetni, se szexelni. Mit kezdjen bárki egy kussoló csajjal? :D Megválaszoltad a saját kérdésed.
2023. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
85%
Zárkózott. Kezdj el beszélgetni, aztán fokozatosan nyitni.
2023. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!