Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavarna, ha egy...

Titeket zavarna, ha egy családtag használná az autótokat, de csak néha tankolná vissza amit elutazgatott belőle?

Figyelt kérdés
Zsidóság sajnálni a benzint egy közeli családtagtól? Vagy jpgos a felháborodás, amikor beül az ember az autóba, és annyit lát, hogy már csak max 80km-re elég benzin van benne?
2023. márc. 25. 13:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ti sem tankoljátok vissza ha családtag kocsiját rendszeresen vezetitek?
2023. márc. 25. 14:00
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ki nálatok ez a családtag?

Én nem szoktam senkitől elkérni - odaadni is csak max. a fiamnak, ha nagyon muszáj (az övé szervízben van pl.) -, de ő visszatankolja.

2023. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Senkinek nem adom oda, és pont. El sem kezdődik ez a vita.
2023. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem zsidóság. Ha pl a gyerekedről van szó, aki esetleg még nem dolgozik, akkor az, de semmi más esetben nem gondolnám annak. A benzin drága, minden drága, de ettől függetlenül is jogosan érzed azt, hogy ha már kölcsön adod az autódat (akár a testvérednek is), akkor szeretnéd úgy vissza kapni, hogy visszatankolja, amit elautókázott.
2023. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Alapesetben nem adok és nem kérek kölcsön autót.

De ha netán valamiért mégis kellene, akkor alap, hogy teletankolva kerül vissza a tulajdonoshoz

2023. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez megbeszélés kérdése.
2023. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap, hogyha elkérem valaki kocsiját, akkor visszatankolom. Főleg manapság. Nem ingyen megy az autó.
2023. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Kiszedném a vezetőülést, aztán használja.
2023. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg fiatalon nem volt saját autóm/keresetem addig apámét használtam kértem kölcsön. Akkor se tette szóvá soha, hogy mennyi hiányzik a tankból és tudta is, hogy nem tudnám miből tankolni. Amint meglett a sajátom és lett keresetem is és ha épp szervizbe volt az enyém kölcsönkértem munkába járni az övét de magamtól is teli tankoltam, hiába egy negyedet kocsikáztam ki akkor is..
2023. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Az én autómat nem vezeti más, az biztos.
2023. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!