Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen emberek...

Mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Amik azt mondják hogy a kövérek között sokkal több az önző?
2023. márc. 25. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tévednek. Mivel ennek semmi köze a testsúlyhoz.
2023. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem azért híznak el az emberek, mert többet esznek mint amennyit kéne?
2023. márc. 25. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
De azért, de ez mindenkinél más. Az elhízás mértéke is más.
2023. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na,ezen gondolkodtam egyik nap konkrétan. Én nem pont önzőségnek nevezném,de valóban,a kövér nők nagyravágyóbbak,mohóbbak. Én anyuka vagyok és sok kövér anyuka ismerősömnél veszem ezt észre. És itt most nem a kajáról beszélünk elsősorban. Hanem pl: teszek neki egy szívességet, és akkor még meg sem tettem,már másikra kér meg,mindenből a legtöbb kell neki,akkor is,ha más rovására megy. De szerintem ez amúgy nem a kövérség miatt van,hanem pont fordítva. Az önkontroll hiánya miatt lesz valaki kövér, és az önzőség,mohóság,tolakodás mind az önkontroll hiányával van összefüggésben.
2023. márc. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es, amit mondasz, arra van ellenkező példa is. Én is dagadt vagyok, de soha nem kérek szivességet senkitől. Sőt, szándékosan alakítottam úgy az életemet, hogy ne legyek senkire rászorulva. Még a testvéremtől se.

Azért vagyok dagadt, mert nem mozgok eleget.

2023. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha pénzről van szó, akkor megállja a helyét.
2023. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!