Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegnap volt egy hülye műsor...

Képernyőkép kérdése:

Tegnap volt egy hülye műsor Bocsánat ha valakit sértek de nekem nem tetszett emberek ültek és mindenféle baromságot magyaráztak, a lényeg hogy az aggasztotta őket hogy mások hogyan élnek ahelyett hogy saját magukkal foglalkoznának. A kérdésem mi?

Figyelt kérdés
Hát az a részlet gondolkodtatott el hogy azt mondták hogy ma már 70 évesen is lehet valaki egyetemista És ez őket nagyon zavarja. Oké zavarja őket de ez tényleg így van hogy 70 évesen emberek egyetemisták de akkor minek vagy hogy van ez? Engem nem zavar csak érdekel a háttere.
2023. márc. 27. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, engem is érdekelne, hogy mi a kérdésed.


Ha az, hogy valaki miért megy 70 évesen egyetemre, akkor lehet, hogy

- unatkozik az illető, szeretne még tanulni valamit

- bizonyítási vágy hajtja

stb.

2023. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Pajti, szerintem már az előző kérdésednél is megbeszéltük, hogy nem vagyunk rád kíváncsi, ne írkálj ide. Mi nem volt érthető ezen?
2023. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az hogyha nem vagy rá kíváncsi Akkor miért olvasod el És miért írsz egyáltalán. Ha nem vagy kíváncsi erre a kérdésre akkor foglalkozzál más kérdésekkel.

Azt pedig nem te fogod eldönteni hogy ki hova ír, te csak azt döntheted el hogy te magad hova írsz és hova nem.

2023. márc. 27. 10:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert szökőévente egy 70-es egyetemistát előhúz a média még nem kellene hogy annyira megviseljen, hogy ezen pörögj még másnap is. Pláne azon, hogy más ezen pörög.
2023. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mire jó ez hogy olyan témában válaszolsz ahol meg se nézted a hozzá kapcsolódó TV műsor?


Ennek csak az lett az eredménye hogy eggyel több hülyeség hangzott el

2023. márc. 27. 10:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem volt elég a kettes ökörsége?
2023. márc. 27. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mire jó ez hogy olyan témában válaszolsz ahol meg se nézted a hozzá kapcsolódó TV műsor?"

. Nekem a kérdésből nem jött le, hogy releváns, láttuk-e a műsort.

2023. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A 4es válaszából viszont lejött...
2023. márc. 27. 11:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Már a 2000-es éve közepén hallottam a LLL-ről, azaz az "egész életen át tartó tanulás"-ról. SZerencsére sokan elkezdték ezt alkalmazni, így dícséretes, ha valaki 70 évesen beül a suliba.

A többiek meg még nincsenek felkészülve arra, hogy nem csak sörözgetésből-borozgatásból állhat a munkanap vége...

2023. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez valami más. Ha egyik embert zavarja a másik ember magánügye, az inkább pszichés zavar
2023. márc. 27. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!