Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ennyire ràm...

Normális, hogy ennyire ràm van kattanva a srác, hogy állandóan betalál a vonaton?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy egyszer pont a sráccal szembe ültem le ès valamilyen úton módon elkezdtünk beszèlgetni. Alapjáraton nyitott személyiség vagyok, szóval velem ilyen gyakran előfordul.

A probléma ott kezdődött el, hogy kiderült a srác sokszor reggelente azzal a vonattal jön amivel én így sokszor össze futottunk. Pár ilyen alkalom után elkezdett fárasztó lenni, mert a csávó rá van kattanva a fegyverekre és állandóan ezekről beszél, hozzáteszem közöm nincs a témához, soha nem is érdekelt. Hiába próbáltam tèmàt váltani, mindig vissza kanyarodott erre. Egy idő után elkezdtem máshol felszállni a vonatra, de egyszer meglátott engem ès képes volt megkeresni. Vittem már könyvet is hátha leesik neki, hogy most elfoglalt vagyok, de nem veszi a lapot. Az verte ki nálam a biztosítékot, amikor egyik reggel megkérdezte, hogy kb melyikkel jövök haza én hülye meg elmondtam, mert nem gondoltam volna, hogy a csávó megfog vàrni. Azóta egy vonattal korábban megyek.

Mielőtt valaki azzal jönne, hogy lehet meleg a srác ès azért van rámállva, nem erről van szó mert amikor nem a fegyverekről beszél, akkor azzal dicsekszik, hogy ő neki màr mennyi nő volt meg. (Gondolom az álombèlieket is beleszámolja)



2023. márc. 28. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nővel van ugyanez, nő vagyok.

Párszor beszéltem vele, egy településen lakunk, és reggel is délután is feszt jön oda és fáraszt, nem győzök előle menekülni. Direkt bedugom a fülem, akkor is odajön és dumál.

2023. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kissé üldözési mániásnak tűnik a srác. Képzelem, hogy mennyire "érdekelhetnek" téged a fegyverek.:D

Ha legközelebbi újra felbukkana, akkor mond meg neki, hogy zavar, hogy állandóan a nyomodban van.

2023. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezzel a személyiséggel és kommunikációs készséggel nincs egy barátja sem, szóval ilyen szempontból normális az, hogy rákattan az első emberre aki hajlandó vele szóbaállni.
2023. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megmondod neki face to face, hogy eleged van a fegyverekből/hülyeségéből/rámenősségéből/belőle vagy szépen tűrsz tovább. Az ilyen emberek nem értenek a célozgatásból.
2023. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy nem vagy kíváncsi a fegyverekre, és tegyen magára (is) egy hangtompítót.
2023. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha csaj lennél akkor érteném a szitut mert biztos tetszel neki. (Az utolsó sorokig azt is hittem, hogy az vagy)

Dugd be a füled. Vagy beszéld meg ezt vele az állomáson 4 szem közt, hogy rendes gyerek meg minden de azért hagyjon már békén. Az ilyenek betegek szerintem, ha megsérted lehet előkapja a bökőt aztán annyi neked.

2023. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már volt benne egy elhatározás, hogy megmondom neki, hogy szerintem átlépett egy határt csak pont a melóhelyemen bejelentették, hogy változik a beosztásom így áprilistól így is úgyis a azzal a másik vonattal kell mennem így úgy döntöttem nem idegesítem magam fölöslegesen korán reggel. A kérdés igazából arra irányult, hogy járt volt-e már valaki hasonló cipőben, mert egész idáig ilyennel még nem találkoztam. Sokszor volt olyan időszak, hogy egy ismerőssel együtt jöttünk, de mindenkivel jól tudtuk ezt kezelni, magától értetődő volt, hogy nem kell végig beszélgetnünk az egész utat, csak azért mert együtt jövünk.
2023. márc. 28. 17:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy szimpi vagy neki és csak haverkodni akar? Most lehet csak jófej akar lenni veled
2023. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8: Azt én értem, hogy szimpi vagyok neki, de ha nekem valaki szimpatikus, akkor érdeklődök felőle ès meghallgatom, de ez a csávó állandóan a saját témájára tereli a beszélgetést.
2023. márc. 28. 17:51
 10/11 anonim ***** válasza:
De most azt nem értem, miért nekünk nyafogsz? Miért nem küldöd el a messzi zsákos francba? :D
2023. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!