Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok kíváncsi mások...

Miért vagyok kíváncsi mások életére? Normális, hogy pl. állandóan kíváncsi vagyok, hogy xy autót ki vezeti?

Figyelt kérdés

Annyira kíváncsi vagyok, hogy xy ember hogyan alakította a karrierjét és miért lett gazdag, hogy legszívesebben állandóan sikeres emberekkel beszélgetnék. Ezen kíváncsiságom az autók terén mutatkozik meg leginkább.

Akár a buszon ülök, vagy otthon épp nem csinálok semmit, nagyon szeretem megnézni, hogy egy-egy autót ki vezet. Fiatal lány/jóképű pasi/vénasszony stb. A drágább autókra állandóan kíváncsi vagyok, de nem magukra a kocsikra, hanem, hogy hogy néz ki az a szerencsés illető, aki vezetheti. És az az érdekes, hogyha meglátok egy kocsit már azonnal tudom, hogy ki fog benne ülni. Az új kicsi városi autókat (pl.: Ford Fiesta/Toyota Yaris) a fiatal szép lányok, a csóró autókat (pl.: Suzuki Ignis, F Astra) vénemberek vagy szakmunkások, a drága fehér SUV-kat (X6/Porsche Cayenne) általában fiatal, csinos, 30-as nők a drága sötét színű luxus sedan-okat (7-es BMW, A8-as Audi) pedig magas, jóképű pasik vezetnek. Annyira elbeszélgetnék velük a karrierjükkel kapcsolatban. Annyira érdekel mások élete és az, hogy milyen rossz/jó döntéseket hoztak az életben. Szerintetek ez mennyire beteges? Köztetek van ilyen hozzám hasonló ember? Hogyan tudnék motivációt/inspirációt/segítséget meríteni az én karrieremhez? Annyira jól jönne nekem pl. egy mecénás vagy egy segítő jobb, hogy azt elmondani nem tudom.



2018. máj. 25. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nissan Almera 1.5, 100 ló, benzines 10 éves járgány. Ezt vezetem. Mások autója nem érdekel.

Vezetés közben az utat figyelem. Azt se bánnám én lennék, csak az utakon.

Éljenek a japán autók.

Igaz a nevem megtévesztő lehet, de sebaj.

2018. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az kukkolós szomszéd?
2018. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És soha nem hagyott cserben. Pedig 10 éves autó. Kötelező olajcserén kívül, a fék és kuplungtárcsát kellett egyszer megnézni, de azzal se volt semmi.

Nincs rajta semmi rozsda nem úgy, mint az Opelen és a Fordon.

Fantasztikus autó. Örülök neki nagyon.

2018. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Drága autók (a8,a7, x6, mercedes stb) többségét vagy bűnözők (kigyúrt kopasz nem napon barnult úriemberek) vagy újgazdag, adócsaló vállalkozók (középkorú, 40-50-es, túlsúlyos egyének) vagy ezek gyerekei (divatmajom kinézet, belőtt haj, márkás ruha) vagy macái (szőke, sovány csajok, (kor változó 20, 30, 40-esek), kiló sminkkel, drága frizurával, félk.rvás öltözetben) vezetik.
2018. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szüleim is drága autóval jártak mindig, most pl Audi a6-tal. Elég sokat gürcöltek azért, ami ma van nekik, pedig se nem adócsalók, se nem maffiózók.

Mi is jól élünk párommal, jó autónk van, meg is dolgozunk érte rendesen.

Kitartás és munkamorál. Ennyi a titok.

2018. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És az vajon eszedbe jutott már, hogy az autósok mit gondolnak rólad, miközben bámulsz kifelé a busz ablakán? Téged melyik, általad kreált balfa52 skatulyába tuszkolnak bele?
2018. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!