Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigy vagyok az ilyen emberekr...

Irigy vagyok az ilyen emberekre. Velem van a baj? Mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Édes Istenem, miért nem születtem szép nőnek, mint Ő: [link]

Játszik, felrakja a tappancsát a kamerába, szexi ruhában elvan és dollármilliókat keres havonta.

Én tényleg irigy vagyok rá. Neked mi a véleményed? Irigy vagy rá agy megveted?



2023. márc. 31. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Az irigység szerintem igazából fájdalom. Egy olyan dolog felett, ami rajtad kívül álló okokból nem adatott meg neked.

És igazából mindenki volt már irigy, max nem vallja be.

2023. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
De neked lehet vannak olyan értékeid, ami neki nincsen.
2023. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Mégis mire vagy irigy, ami számodra nem egy elérhető cél?


Egyébként én nem irigykedem semmijére, az instagrammját megnézve, egyáltalán nem keres dollármilliókat, nagy valószínűséggel csak érdekbarátai vannak és mentálisan nagyon szét lehet csúszva.

Illetve, ha szereted a munkád/élvezed, akkor nem hiszem, hogy annyira komoly probléma lehet az, hogy nem kell napi több órában mindig viccesnek maradnod és azon aggódnod egész nap, hogy hogyan kell újra és újra megújulnod, tartalmat nyújtanod, mivel az összes bevételed random emberektől származik, akik egyik nap kedvelnek, másnap már nem.


A stremer egyébként viszonylag új a twitch platformon, pár hónap múlva sokkal kevesebb nézője lesz.

2023. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, rohadtul fáj 1-es.

Kettes: Hát... nincs. Semmihez nem értő lustra tróger vagyok, így nekem ez az élet lenne tökéletes, amit ez a lány csinál.

2023. márc. 31. 11:51
 5/14 A kérdező kommentje:
Hármas: lehet... De akkor ott van Amouranth. Na Ő nem új streamer és ő tényleg dollármilliomos. Hot thubba beül és pörög neki a támogatás.
2023. márc. 31. 11:56
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

2-es voltam

Attól még lehet, de ha otthon lustulsz mindig és nem próbálod ki magad semmiben, akkor jó, hogy nem fogsz rájönni mi az amiben jobb vagy.

2023. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
De amúgy jó sok smink, fake, kitömött csöcsök és senkit nem fog érdekelni, hogy természetesen nem úgy nézel ki, főleg twitchen. A legtöbben catfishelnek.
2023. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
130 kilós kövér férfi vagyok, sajnos nem tudok catfishelni.
2023. márc. 31. 11:59
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Dehogynem :D
2023. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Verd ki rá!:)
2023. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!