Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed az Isten...

Mi a véleményed az Isten tagadó,keresztényeket mocskoló emberekről? Akik a keresztényeket a pedofil papokkal támadják.

Figyelt kérdés
2022. dec. 19. 10:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Jelen.
2022. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
Az, hogy hazug alja népségek az ilyen támadók.
2022. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kicsit túl szétáradt benned a düh ezek iránt az emberek iránt.

Javaslom, hogy sétálj egyet egy szép helyen, feledkezz meg róluk, és nézd meg, hogy még most is milyen sok szín van, ha az ember keresi, és ezeket figyeli.

2022. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Azt hogy igazuk van

Az isten hittel semmi bajom de amit köre felhuztak keresztény vallás címszó alatt azzal nagyon is


És? Most mit csinálsz? Meg idegesebb leszel miattunk?

2022. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
„Én pedig azt mondom néktek: Szeressétek ellenségeiteket, áldjátok azokat, akik titeket átkoznak, jót tegyetek azokkal, akik titeket gyűlölnek, és imádkozzatok azokért, akik háborgatnak és kergetnek titeket. Hogy legyetek a ti mennyei Atyátoknak fiai.” Máté evangéliuma 5:44,45.
2022. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

5


Kíváncsi vagyok, mennyire szeretnéd azt, aki megerőszakolta a 6 éves kislányodat...

2022. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Láttam egy dokumentumfilmet amiben a szülők is segítettek eltussolni a papi pedofíliát. Egyéb disznóságokat is elkövetnek a vallásosság mögé bújva.
2022. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Édesanyámat egy ferences pap molesztálta... És akkor adakozzak ennek a sok szrhazinak? Elmész a fenébe!
2022. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%

Én keresztény vagyok nem tudom hánymilliárd emberrel együtt ami hatalmas szám, hogy általánosítani lehet. De annyira vicces a keresztényekről itt van ez a két szélsősêg szinte àtmenet nélkül:


- vagy elnyomott, üldözött, kiszolgáltatott emberek akiket a muszlimok és ateisták együttes erővel próbálnak eltaposni a kultúrájukat kitörölni


- vagy az elnyomó a náci aki agresszíven erölteti a hitét másokra és mindent és mindenkit kiírt maga körül aki nem hajlandó a sötét középkori eszményeit követni.


Na most én szeretnék beállni valahova kettő közé de ide-oda dobálnak emberek véleményük alapján...

2022. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

#5 vagyok. Semennyire nem szeretném. De én nem vagyok keresztény. Továbbá azt sem szeretem látni, amikor a magukat kereszténynek nevező felebarátaim próbálnak úgy csemegézni Jézus tanaiból, mintha az egy svédasztal lenne: ami tetszik az jöhet, ami nem tetszik azt figyelmen kívül hagyjuk!

Ha a Krisztus azt tanította, amiről a Máté evangéliuma 5:44,45-nél ír, akkor azt vagy vallja magáénak a keresztény, vagy törekedjen rá erősen, hogy a magáévá tegye. Vagy ismerje be, hogy nem keresztény, csak szeretné magát annak láttatni.

2022. dec. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!