Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a kötözködő,...

Mi a véleményed a kötözködő, provokáló emberekről ? Vagy azokról, akik agyilag betegek ?

Figyelt kérdés
Megváltozhatnak ?
2022. márc. 14. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Akik azért kötözködnek és provokálnak, mert mentálisan betegek, csak maguk sem ismerik be, azoktól félek... van ilyen a családunkban, és igyekszem magam távol tartani tőle. Életeket tud megmérgezni az ilyen. Nem, nem változhatnak meg.
2022. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én agyilag beteg vagyok. És cuki. 😊😊😊
2022. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. ! Akkor mi lesz velük ? Meg lehet gyógyítani ?
2022. márc. 15. 00:05
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet gyógyítani
2022. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Aki agyilag beteg, annak terápia kell és nem érdemli azt, hogy szánalmas tuskó emberekkel legyen összemosva.


A közös bennük az, hogy meg kell húzni a határokat velük szemben. Csak amíg egy mentálisan beteg embert nem küldenék el a rút qrva anyjába, addig a másik típust igen.

2022. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csípem őket. Orvosi kezeléssel úgy, hoyg ő is partner benne még lenne remény a változásra. Érdemes lenne nekik egy önismereti tréninre vagy épp egy konfliktuskezelésire beiratkozni, a türelmet, a megértést gyakorolni, vagy épp egy állatmenhelyen önknteskedni kezdésként.
2022. márc. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az iskolában igyekeztem őket elkerülni. Ők legtöbb esetben tényleg orvosi esetek voltak.


Munkában nem orvosi esetek a kötözködő emberek, de zavaró a modoruk és, nehéz őket kerülni a közős munka végett, de lersze van, amikor az ember nem bírja. Nekem is volt, aki mellől el kellett ülnöm, mert ZAVART a munkavégzés során, hogy folyton félbeszakít volt olyan hely, ahonnan el kellett jönnöm, mert máskülönben megpofoztam volna egy nap a főnökasszonyt...

2022. márc. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja rokonok is vannak, egyszerűen, ha elmesélek valamit, akkor mindegy mibe, de bele kell kötni. Ha nincs mibe belekötni, akkor jön a nyelvtannáciskodás.


A kedvencem az volt, hogy mondtam gimnazistaként, hogy az ELTE btk-ra mennék tovább, mire elkezdtek röhögni, hogy a btk-n én nem fogok tanulni, mert az a büntető törvénykönyv...


Van, hogy elmesélek egy történetet és az egyik rokonom megállás nélkül beleköt, hogy ez nem így történt attól függetlenül hogy ott se volt.


Vagy random felhoz a múltból általam elkövetett bakikat, ami még csak a témához sem illik, hogy ezzel provokáljon. Persze, ha én elmondanám az ő bakijai egyikét, kapnék is a családtól rendesen.


Egyszer vele mélyebb lett a kapcsolatom, mert egy nehéz időszakban megnyíltam, de csak arra használta ki, hogy mindent magába szívjon, amit mondok, fegyverré alakítsa és kötözködve azzal támadjon rám később.

2022. márc. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!