Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek beszari voltam,...

Szerintetek beszari voltam, amiért ma leszálltam a metróról férfi létemre, és inkább azt azt követővel mentem?

Figyelt kérdés

Utaztam ma a kettes metrón, és a Blahán felszállt egy ilyen macisabb alkatú csávó, teljesen normálisan nézett ki, kedves volt, ápolt, semmi feltűnő nem volt rajta.


Egyszercsak elkezdett ilyen Jokeresen nevetni, hogy megakarta verni egy csapat cigány.


Úgy voltam vele, hogy jó, ez akár meg is történhetett a Blahán, lehet így vezeti le a feszültséget, vagy a stresszt ami érte, erre egyszercsak izomból ledobja a telefonját a padlóra, majd elkezdte ütni az ülést.


Ezek után odament a telefonjához, és elkezdett ordibálni, hogy Ő azt csinál amit akar, Ő a saját ura, eddig csak tervezgette a gyilkosságot, de ma megteszi, és visszaült mellém, és elkezdett előre hátra így gyorsan dölöngélni.


Kb úgy éreztem magam, hogy bármelyik pillanatban előránthat egy kést, és belém állítja, és pont megállt a metró ezért gyorsan leszálltam a Puskásnál, és inkább egy következővel mentem.


2023. márc. 31. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Jól tetted.

Valószínűleg kábítószer hatása alatt volt, ők pedig kiszámíthatatlanok.

2023. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagy a szer volt túltolva, vagy komoly mentális bajok vannak. Vagy mindkettő. Egyértelműen helyesen tetted hogy leszálltál, ha azt látjuk hogy valaki agresszív és nem beszámítható, akkor a lehető legrövidebb úton el kell tűnni a közeléből. Még a profi küzdősportosok is ezt mondják, nem véletlenül.
2023. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Lefogadom, jegye sem volt. A bérlet meg felejtős :-D
2023. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem voltál beszari, inkább okos :D
2023. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt komoly bajok voltak a toronyba. Nyilván senki nem tudta volna előre, hogy mit hozhat a következő perc, így jól tetted amit tettél. Én is így tettem volna ha valakinek ilyen kiszámíthatatlan a viselkedése.
2023. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, én is leszálltam volna.
2023. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gondolom nem támadott rá senkire, mert arról már lett volna cikk, szóval nem történt volna semmi valószínűleg, de para volt, nem tudom mi kattant át nála.
2023. márc. 31. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelmű,hogy nem volt beszámítható állapotban a csávó.Vagy tényleg a cucc volt sok vagy valóban az agyában vannak bajok.Én is leszálltam volna.
2023. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Találkoztam már pár őrülttel,tapasztalatom szerint az ilyenek inkább csak kiadják a dühüket,nem bántanak mást.Nem kell feltűnően bámulni,beszólni neki,nyugtatgatni sem éri meg.De semmi gond,nem voltál beszari,az óvatosság sosem baj.
2023. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Pesti vagy?
2023. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!