Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek beszari voltam,...

Szerintetek beszari voltam, amiért ma leszálltam a metróról férfi létemre, és inkább azt azt követővel mentem?

Figyelt kérdés

Utaztam ma a kettes metrón, és a Blahán felszállt egy ilyen macisabb alkatú csávó, teljesen normálisan nézett ki, kedves volt, ápolt, semmi feltűnő nem volt rajta.


Egyszercsak elkezdett ilyen Jokeresen nevetni, hogy megakarta verni egy csapat cigány.


Úgy voltam vele, hogy jó, ez akár meg is történhetett a Blahán, lehet így vezeti le a feszültséget, vagy a stresszt ami érte, erre egyszercsak izomból ledobja a telefonját a padlóra, majd elkezdte ütni az ülést.


Ezek után odament a telefonjához, és elkezdett ordibálni, hogy Ő azt csinál amit akar, Ő a saját ura, eddig csak tervezgette a gyilkosságot, de ma megteszi, és visszaült mellém, és elkezdett előre hátra így gyorsan dölöngélni.


Kb úgy éreztem magam, hogy bármelyik pillanatban előránthat egy kést, és belém állítja, és pont megállt a metró ezért gyorsan leszálltam a Puskásnál, és inkább egy következővel mentem.


2023. márc. 31. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon durva emberek vannak ám itt. Múltkor én is leszálltam mert kb egy hasonló kaliberű pali frocsogott mindenkire, meg minden baja volt.
2023. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Több biztonsági őr kéne... Bezzeg a jegyeket tudják ellenőrizni minden úton útfélen
2023. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Pesten nem ritka az ilyen alak, a Blaha környékén meg aztán pláne. Jól tetted hogy leszálltál, sose lehet tudni. Elég szomorú és szégyen hogy ilyen arcok tömegesen szabadon flangálnak, rendőrök, közteresek meg soha sehol...
2023. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát ez vagy kábszer volt vagy nagyon komoly mentális probléma
2023. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!