Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkó szinte...

Miért ilyen bunkó szinte mindenki itt?

Figyelt kérdés
Feltettem egy tök normális kérdést, és mindenki olyan bunkón válaszolt. Ti is tapasztaljátok?
2023. ápr. 1. 06:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Mi volt az a kérdés? Mert általában a kérdéstől szokott leginkább függeni a válaszok milyensége.
2023. ápr. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Én halak/állatok kategóriában szoktam néha kérdezni de ott is mindenki bunkó. Szarkasztikus válaszokat írnak és rohadt viccesnek hiszik magukat. Inkább már nem is kérdezek ezen az oldalon.
2023. ápr. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy hogyan mondjam meg a nagymamámnak, hogy érkezik hozzánk mégegy kutyus:D büdös szaporítónak hívtak, meg hogy biztosan nem én tartom el stb. Kucsit a lelkembe vágott
2023. ápr. 1. 06:24
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszul..


Ja hogy ez.... Nos ahogy olvasgattam, az, hogy pl leírták egyszerűen, hogy mivel nem a te lakásod ezért totál korrekt, hogy az dönt akié a ház, abban mi is a bunkóság?

2023. ápr. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Az, hogy oké, de nem ismerik a hátteret, a dolgokat. Úgyis megengedi. Csak ingerlékeny. És mindenen kiabál. A nagyon apró dolgokon is. Pl hogy véletlen elkapcsolta a tvt. De szerintwm akkor sem kellett volna velem így beszélni:D
2023. ápr. 1. 06:34
 6/31 anonim ***** válasza:
37%

Ha úgyis megengedi, akkor mi a kérdés? "Nagyi, lehet még egy kutyus, naaaa? :3", meg vigyél neki egy virágot és mondjad neki, hogy ne húzza fel magát rajta. Vagy nem tudom. A nagyid pont ugyanúgy nem ismerjük, ahogy a hátteret sem.


Egyébként ez az internet, emberek túl sokat megengednek maguknak. Ne szívd mellre és igen, inkább ne kérdezz itt, szinte felesleges. Ilyen családi dolgokkal kapcsolatban inkább próbálj egyedül dönteni, vagy barátokat kérdezz, akik legalább ismernek. Többre mész.

2023. ápr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%
#5 De a válaszolónak nem az a dolga, hogy ismerje az élettörténetedet, és őszinte leszek, engem pl. nem is érdekelne. A kérdésre szoktam válaszolni, és nem azért, hogy utána folytatásokban megkapjak egy lányregényt.
2023. ápr. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
Nem is értem, ilyen kérdést miért itt tesz fel bárki. Ha a házi feladatoddal van gondod, vagy nem tudod, hogyan működik valami, nem találod youtube-on a magyarázó videót valamihez, azt tök jó megkérdezni, egyértelmű információt gyorsan lehet itt kapni, csak ahhoz egyértelműen kell kérdezni. Egy ilyen kérdésben nyilván megjelennek a trollok is, meg ugye ott van az, hogy mi nem tudjuk, mi van nálatok otthon. Kicsit gázos is, hogy kiteregeted ide.
2023. ápr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
21%
Azért mert itt név és arc nélkül kiadhatja a frusztrációját. Nincs következmény. Élőben meg behúzza fülét farkát.
2023. ápr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%

Azért ilyen bunkó "szinte mindenki itt", mert olyan okos emberek járnak ide, akik feltesznek egy kérdést, amire válaszol max. 10 ember, de állítom, legfeljebb harmadannyi, mint ahány válasz érkezik a kérdésre, és ennyi minta alapján képes azt mondani, hogy "szinte mindenki". Ha szerinted mindenki bunkó itt, akkor én meg mindenkivel bunkózni fogok, mert

a.) ha rád hallgatok, akkor úgyis bunkó, megérdemli

b.) hozzád hasonló általánosító idióta, vele meg ha nem bunkóznék, akkor is lebunkózna, akkor meg miért ne.

2023. ápr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!