Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek az oldalnak miért...

Ennek az oldalnak miért jellemvonása, hogy mindenki tud nagyon bunkó lenni, de ha valaki egy kicsit is begurul rá, akkor nagyon sértődékeny is?

Figyelt kérdés

Nekem például volt olyan, hogy egy illető sértegetett, ráadásul úgy, hogy én semmi rosszat nem mondtam neki, csak nem adtam neki igazat és amúgy hülyeségeket is magyarázott, majd amikor mondtam neki, hogy igazán leállhatna és írtam egy sort csupa nagybetűvel (semmi csúnyát vagy trágárt), erre megsértődött.


Miért vannak ilyen kétszínű emberek? Ők a valóéletben is ilyenek?



2021. okt. 6. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
csak okosabbnak gondoljak magukat mindenkinel es azthiszik ok a vilag kozepe.lekell szarni oket,had kuzdjon a sajat egojaval ha mar iqja nem sok van
2021. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Anyád a bunkó... Meg amúgy is, nekem nagyon rosszul esett hogy azt írtad bunkó és sértődékeny vagyok. Azért van egy határ.😜
2021. okt. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!