Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tudom rávenni a nagymam...

Hogyan tudom rávenni a nagymamám mégegy kutyára?

Figyelt kérdés
Van már egy kutyám, egy border collie, akit saját pénzemen vásároltam. Okos, nevelt kutya. Kiállításra járunk, és agilytizünk is. Kaptam egy ajánlatot az egyik tenyésztő barátomtól, hogy kapok egy kiskutyát tőle társtulajdonba. Nade. Nagymamámmal és anyukámmal élek. Anya támogat a céljaimban, és megengedte. Viszont a mamának nem merem elmondani:D Mindig is zsörtölődős volt. Mindenbe beleköt. Szeretem imádom. De félek egy kicsit. Hogyan jelentsem be szerintetek?

2023. márc. 31. 20:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Tök jó hogy vettél magadnak egy kutyát, de a költségeit is te fizeted? Meg a másikét is te fogod?
2023. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem bejelentes kerdese! Egyutt eltek, tehat tessek tekintettel lenni masokra is.

Megkerdezed, megbeszeled, esetleg. De nem bejelented...🤦‍♀️


Hany eves vagy, hogy felsz? Koltozni nem tervezel? Egy kutyaval is necces, kettovel ez hogy lesz?

2023. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom megfontolt, dolgozó felnőtt ember vagy. A saját pénzeden és kereseteden olyan kutyát tartasz amilyet csak akarsz. Nyilván gondozod, a saját pénzeden viszed orvoshoz, veszed a felszerelést, eledelt, takarítasz utána,rendszeresen mozogsz vele.Fizeted a versennyel járó költségeket,az oda és vissza utakat. Akkor mi a probléma?
2023. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok:D igen én tartom el ezt is. Kutyatenyésztéssel szeretnék foglalkozni, csak a mammer egy kicsit régimódi. Ő sem alkalmazkodik hozzánk, szóval én sem fogok😊 de valahogyan meg kell neki mondani, hogy lesz mégegy négylábú a családban:D
2023. márc. 31. 20:27
 5/70 anonim ***** válasza:
86%

Pfú de jó lehet a nagyinak hogy ott laktok a nyakán és gyűjtöd az állatokat.

Inkább költsd a pénzed albérlezre, és utána szerezz be újabb kutyát.

2023. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
3 as. Az a probléma, hogy a mama egy nagyon önfejű,és csak magára gondoló ember. És nem szeretnék itthon veszekedést emiatt
2023. márc. 31. 20:29
 7/70 anonim ***** válasza:
89%

" Ő sem alkalmazkodik hozzánk, szóval én sem fogok"

Cuki. Te hazad amiben laktok? Mammerka kibaxhat bármikor 😘

2023. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
96%
Nem teljesen értem én sem a problémát. Az dönt, akinek a házában laktok.
2023. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
95%
A legfontosabb kérdés az, hogy ti laktok nála vagy ő nálatok? Mert ez a lényege a dolognak.
2023. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:
5 ös. Én azt kérdeztem, hogy hogyan jelentsem be neki. Nincs olyan lehetőség, hogy nem hozom haza a kutyát. Ez egy 2000 eurós kutya, amit ingyen kapok meg társtulajdonba. De te úgyis értesz hozzá biztosan, ha úgy gondolod hogy ez ilyen könnyű. Dolgozom, és én tartom el az állatokat. Meg persze anyámmal a mamát is:D
2023. márc. 31. 20:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!