Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek ellene ?

Mit tehetek ellene ?

Figyelt kérdés

Nagyon primitív vagyok mindenki szerint és ezért nem tudok beilleszkedni sehová.

Nem megyek emberekközé és nem beszélgetek ... el vagyok keseredve



2023. ápr. 1. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Művelődj.
2023. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szocializálodj. Azzal semmire nme fogsz menni ha esetleg ertesz a festéshez vagy ürkutatáshoz azzal se ha hiperokos lennél szocializácio nelkul.

Es ezt emberek közt lehet csak tanulni.

2023. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok már, eddig nem tudtam most hogy kezdjem el
2023. ápr. 1. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
28
2023. ápr. 1. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire mondják,hogy primitív vagy?
2023. ápr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó, ha ezt meg tudtad állapítani, mert az azt jelenti, hogy elvégeztél egy önvizsgálatot és levontál belőle következtetéseket. Nagyon sok ember nem képes belátni, ha vannak hiányosságai. Sőt, általában azok a legprimitívebbek, akik azt mondják, hogy ők mindent tudnak. Akik be tudják vallani, hogy mennyi mindent nem tudnak, azok az igazán okos emberek. Szóval ez máris intelligenciára vall tőled. A műveletlenségen szerintem sokminden segíthet. A legkézenfekvőbb természetesen a tanulás és hírolvasás. Válassz egy területet, ahol művelődni szeretnél. Pl történelem, irodalom, politika és abban a témában olvasgass, nézz filmet, halgass podcastet, vannak nagyon sok témában múzeumi kiállítások, előadások, nálunk a libri cafe frei részlegében szerdánként mindig egyetemisták tartanak különböző témákról ingyenes előadásokat... Egy csomó lehetőséged van. Ha nem szeretsz könyvek előtt gubbasztani, érdemes jó filmeket is nézni, podcastet hallgatni, megpróbálni később beszélgetni, vitázni a témákról az ismerőseiddel. Illetve a művelődés és tájékozottság felsőfoka szerintem, ha az ember beszél idegen nyelveket, és másik nyelven is képes utánaolvasni a dolgoknak. Ha esetleg van konkrét témakör, ami érdekel, ha írsz privátban, lehet, hogy tudok filmcímeket is adni. Sok sikert, 28 évesen semmi nincs még veszve, simán behozható a dolog. Van, aki 40-50 évesen ül újra vissza az iskolapadba.
2023. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!