Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért veszik zokon,...

A férfiak miért veszik zokon, ha segíteni akarunk nekik a vezetésben?

Figyelt kérdés

A párom tipikusan ilyen pasi. Ha megyünk valahova, annyit se mondhatok, hogy jobbról jó, mert akkor egyből lecsesz, hogy nem kért segítséget. Vagy ha parkolóhelyet keres, ès mutatom, hogy ott van egy szabad, akkor is jön a duma, hogyha majd lesz jogosítványom, akkor én oda fogok parkolni ahova akarok.

Az se tetszik neki, ha megyünk valami olyan helyre, amit ő sem ismer ès bekapcsolja a GPS-t a biztonságkedvéért én is be szoktam kapcsolni, az enyémet is ès ha feldob egy egy rövidebb útvonalat azért se veszi igénybe, hanem megy a sajátja után.

Nem értem miért ilyen, nálunk anyu mindig segített apunak meg fordítva ès nem vette egyik se rossz néven.



2023. ápr. 1. 16:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
54%

Alap hogy vezetésbe nem szolunk bele. De ezt tanitják is.

Vészhelyzetben pl meg is kavarhatod vele a sofőrt es nagyobb baj lesz mint lett volna.

Csoda hogy nem vágott pofán.

2023. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
19%

Mi van ha azt mondod neki h jobbrol jo erre odanéz mert arra hivtad fel a figyelmét aztan balrol kiszalad egy macska?

Vagy mint most is volt ilyen baleset hogy a kamionos elott levo jelzett a kamionnak indexszel hogy mehet előzni. Ahogy kihajtott 2 motorost csapott el egyből akiket nem látott a kanyartól csak hallgatott az elotte levőre hogy mehet előzhet.


Ez is annyira szokás az utakon. Nekunk is jelzett màr buszos hogy előzhetünk szabad a pálya. Barátom meg is kezdte az előzést.

2023. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
6%

Ezért mi közösen szoktunk vezetni. Ilyen tanulóvezetős kocsink van, és a páromnak is van kormánya, meg pedáljai.

A kedvencem amikor én balra ő meg jobbra menne.

2023. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
11%
Majd biztosan le fog térni a GPS által jelzett útvonalról, csak mert a tiéd mást mutat. Hát, nem? Ennek így kell lennie!
2023. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%

Utálom, amikor beleszólnak, hogyan vezessek, majdnem baleset is volt ilyenből. Jajj, csak erre figyelj, itt Neked van elsőbbséged, és rendesen meg is kavarodtam.

Amikor vezetsz, akkor rengeteg dologra kell figyelned. Út, táblák, autók, bicklisek, gyerekek, elsőbbségadás, stb. A KRESZ nem egy A4-es oldal, amit elolvasol, és tudod. Ha vezetek, mindent kizárok, és arra koncentrálok, hogy ne legyen semmi baj. Ha közben beledumálnak, hogy merre, hogyan, stb, akkor nem tudok koncentrálni úgy.

Van egy koncepció a fejemben, hogyan, hova és hol megyek, ha valaki elkezd ebbe belekavarni, akkor abból katasztrófa lehet (a legjobb eset, hogy eltévedek). Jobb az, ha hagyod a párodat úgy vezetni, ahogy akar, főleg, ha Te nem rendelkezel jogsival, mert akkor meg végképp nem jogos a beleszólásod.


Egy példa:

Egy férfi autózik a városban, mellette ül a felesége, a hátsó ülésen pedig az anyósa. A két nő folyamatosan beleszól a vezetésbe. "Túl gyorsan mész" - mondja a feleség, "Ne menj át a másik sávba" - mondja az anyós...

A férfi egyszer csak lefékez, és dühösen felkiált:

- Na most már elég legyen! Döntsétek már el, ki vezeti ezt a rohadt autót. Te, vagy az anyád?

2023. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%
2023. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
Hát én nő vagyok, de volt utasom, akit megfenyegettem, hogy kirakom, ha még egyszer megszólal. Nem segítség, ha beleszólaz merre menjen a sofőr vagy jobbról jó…
2023. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
70%

Kuka utas legyen résen

Ne szóljon bele a vezetésbe

2023. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%
Én is utálom, ha beleugatnak. Jobbról jó- látom én is, baxki.
2023. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%

Rohadt idegesítő lehetsz. Nő vagyok, de ezt a beledumálást nagyon nem bírom én sem.


Az meg, hogy 2 GPS egyszerre megy, na az a hülyeség netovábbja, de tényleg. Pofázik 2 GPS, meg még te is a tetejében, szerencsétlen meg nézze a tükröket, a forgalmat, a zebrát, a lámpákat.

2023. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!